Şu Kadro Nasıl Maç Kazanıyor ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şu Kadro Nasıl Maç Kazanıyor !

Cevap: Şu Kadro Nasıl Maç Kazanıyor !

Volkan

Gökhan-Bekir-Bilica-Caner

Topuz-Emre-Cristian-Uğur

Alex-Henri

Şu takımı nasıl yenemiyorlar. Savunmaya bak rezalet, bize gelince sağlı sollu ataklarla oynarlar. Bu kadro Fm'de bile başarılı olamaz.

sorma zaten ona deli oluyorum.haftaya bekirde yok.yoboda sakat,zikler de yok.nasıl olacak bakalım.

bizde yenemezsek harbi artık kapayalım dükkanı

sorma zaten ona deli oluyorum.haftaya bekirde yok.yoboda sakat,zikler de yok.nasıl olacak bakalım.

bizde yenemezsek harbi artık kapayalım dükkanı

Alex'e her dokunuşa faul-frikik verirse, 10dk da sarı 30.dk da kırmızı çıkarırsa yenemezsin işte. Sorunda burada. Birde pozisyonlarımızı kesip penaltılarımızı yerse ohh tatlı olur.

(Futbol dışı olayları sıfır olarak değerlendiriyor ve yorumu sadece Futbol içerikli olarak yapıyorum.) Bu sistemde oynayan takımların ileri orta sahaları ve kanatlarının iyi işler yapması gerekiyor. Barcelona; Pedro-Messi kanatları (onlarda sürekli değişiyor, kimin kanat oynadığı belli olmuyor orası ayrı tabii) kullana bilen, Xavi veya İniesta hücuma yön verebilen isimler. Kimse hiçbir maçtan sonra Busquets'i konuşmaz. Real Madrid; C.Ronaldo-Di Maria kanatlar, oyunu yönlendirici M.Özil. Kimse Khedira ve Alonso'yu maç sonrası konuşmaz. Porto, Milan vs... bunların hepsi aynı tarz oyun sisteminde oynayan takımlar. Ve hepsinde ki kilit oyuncular görevlerini yapabiliyor. FB'de aynı şekilde; Alex, doğru yere doğru pası atabilen yetenekte birisi. Uğur ve Topuz, kanatlarda hızlı ve hırslı bir oyun yapıları bulunuyor. Birbirleriyle uzun süredir oynamaları da kendilerine ayrıca + katıyor. Giden oyuncuların yerleri doldu; çünkü sistemi taşıyan asıl mevkiler Defans ve Forvet oyuncuları değil. Kanatlar ve İleri orta sahalar. Bu yüzden değişen bir şey olmadığını düşünüyorum. Bizim için bu sistem, mevcut oyuncularla zor zanaat. Ne yazık ki...; Günü birlikçiler: Katil: 4-3-3 ve Türevleri

takım olgusu oturduğu için kazanıyorlar, yıllardır birbirleriyle oynayan futbolcular, abi kardeş gibiler.. birde oyuncu planlamasını iyi yapıyorlar maalesef hani ellerinde patlayan futbolcu sayısı cok az son yıllarda, fizik güçleride iyi tabi bunlar kötünün iyisi..

Sebep belli;Macları yine masabasında kazanıp, görün bakın gecen sene bizim sampiyonlugumuza sike damgası vurdunuz,bakın sampiyon olabiliyormusuz demekki!

Üst Alt