Süleyman Seba'yı Rahmetle Anıyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süleyman Seba'yı Rahmetle Anıyoruz

seba_7209.jpg

Son İstanbul kulüpleri başkanları içerisinde nadir saygıdeğer beyfendi kişilerden biriymiş, diğeri de rahmetli Özhan Canaydın'dır sanırım.​

Türkiye'nin en efendi başkanı denen herifin açıklamalarına bak. Bugün söylese bu lafları 6222'den men cezası alırdı, tribünlerden de güzel bir küfrü yerdi.

1584222456457.png

1584222577038.png

Anmam. Bizim değerlerimize küfür eden taraftarı olan bi kulübün hiçbir şeyini anmam! Romantikliğe gerek yok!

papatya demeti de yollayalım mı ?
kel ölür sırma saçlı olur kör ölür badem gözlü olur.
aziz ölse ona da böyle başlık açacak mısınız ?

Ben anmıyorum bu pislik camiaya hemde daha yeni bize çamurlarını bulaştırmaya çalışmışken. Ve daha da önemlisi bu iğrenç camianın taraftarı hatırlarsınız stadımızda kurucumuz Rahmetli Ali Sami Yen beyefendiye küfürler ederken hiç olmamış. Seba meba umrumda değil.

kendilerinin en büyük efsaneleri olan başkanlarını kovan bir camia ve rakibinin kurucusuna küfür eden bir taraftar grubu cidden yazık

bütün beşiktaş taraftarını sorumlu tutmuyorum ama içerisindeki çürükleri temizlemeden başkalarına laf atmaları bana komik geliyor.

Üst Alt