# Sulley Muntari - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Sulleyman Ali Muntari

Degil mi ya, Anthony Annan'dan fırsat mı kaldı adama? Onuda Schalke 04 2 milyoncuka kaptı.

bu schalke ve tottenham kadar fırsatçı başka kulüp yok dünyada iyi futbolcuyu parayla değil meleyerek transfer edip sanki müzesi kupalarla doluymuş gibi yetenekli oyuncularını satmıycaz ayağına fiyat artırmaya çalışan futbolcu sözleşme uzatmayınca ne koparsam kar mantığıyla hareket eden iki tane dümdüz kulüp hele o tottenham ın teknik direktörü redknapp pintilik paçalarından akıyo

[video=youtube;DJIhjzahZ4Y]https://www.youtube.com/watch?v=DJIhjzahZ4Y[/video]

bu gelirse orta saha : reyes yekta banega selçuk arda forvet forlan olur

koşan orta saha olur guzel olur :)

Adam dünya kupasında leşleri oynadı,hep sonradan girdi oyuna.Kupa boyunca 137 dakika oynamış toplam.Youtube dan bir golünü görmüşler ya,harikalar yarattı diyorlar :D Bizde gelmiş bu adamlarla futbol konuşuyoruz.

Cana gibi 10 tane adam vardır alt liglerde sıradan, düz, olağanüstü vasat.

Sergen Yalçın ve Rıdvan Dilmen'in ortaya attığı bu saçmalık herkesin dilinde.PSG'de Marsilya'da uzun yıllar oynayan,her sezon takımın en çok formasını giyen.Marsilya'da kaptanlık yapan ve Ribery ile birlikte takımın en değerli oyuncusu seçilen bir futbolcudan bahsediyoruz.Premier ligde Sunderland'e gittiği gün kaptanlık verildi Cana'ya.

Evet Sunderland ve Marsilya Edirne sınırda, bu futbolcuları bekliyorlar, çıktıkları an takımlarına kaptan yapıp, ilk 11'e alacaklar. Cana kim değil mi?

Şu takımda oynadığı futbol Haciarifspor'un ön liberosu Yunus'tan ne farkı var?

Sergen Yalçın ve Rıdvan Dilmen'in ortaya attığı bu saçmalık herkesin dilinde.PSG'de Marsilya'da uzun yıllar oynayan,her sezon takımın en çok formasını giyen.Marsilya'da kaptanlık yapan ve Ribery ile birlikte takımın en değerli oyuncusu seçilen bir futbolcudan bahsediyoruz.Premier ligde Sunderland'e gittiği gün kaptanlık verildi Cana'ya.

Ben Sergen ve Rıdvan'ın yorumlarını dinlemedim, bilmiyorum. Ben geçmişine bakmam arkadaş takımımda ne oynamış, ne yapmış ona bakarım. R. Carlos'ta fenere gelmeden 5-10 yıl önce dehşet bir futbolcuydu ama fenerde sürünerek oynadı. Bu tip lafazanlıkları Cana muhabbeti açıldığında hep duyuyorum ve tiskiniyorum artık. Kardeşim bu adam vasat altı bir futbol oynuyor ülkesinde cumhurbaşkanı, İngiltere'de lord, sir olsun banane! O artık geçmiş bugüne bak. F. De Boer süper bir ön libero ve sweeper'dı ne oldu Türkiye'de rezalet bir top oynayıp rezil oldu gitti.

b8 dediğiniz adam hayatında hiç kaleyi tutturmuşmu ki muntariyle kıyaslıyorsunuz ? :) muntari canadan en az 2 gömlek daha kaliteli oyuncudur.

Üst Alt