Su'lu Muhabbet - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Su'lu Muhabbet

Cevap: Su'lu Muhabbet

Hayırlı aksamlar bugün okulda yaptıgım bir espriyi paylasıp gideyim dedim. Mert adında bir arkadas Ertugrul isminde bir arkadasa ' Sen sunaya laf atmışsın ' dedi, Ertugrul da ' Hangi suna ' der demeez bende yapıstırdım ' Osasuna eheheh ' Hayırlı geceler..

Hayırlı aksamlar bugün okulda yaptıgım bir espriyi paylasıp gideyim dedim. Mert adında bir arkadas Ertugrul isminde bir arkadasa ' Sen sunaya laf atmışsın ' dedi, Ertugrul da ' Hangi suna ' der demeez bende yapıstırdım ' Osasuna eheheh ' Hayırlı geceler..

eveeet bir programın daha sonuna geldik.tükkanı kapatalım artık

Çok fırlama Arjantinli bir tezgahtar varmış, süpermarkette

birgün bir müşteri gelmiş yarım kivi istemiş olurdu olmazdı derken bunlar kavga etmiş

git patronuna söyle demiş müşteri, bizim Arjantinli tezgahtar hışımla patronun yanına gitmiş

müşteride arkasından gelmiş tezgahtar habersiz, patron dalla...nın biri yarım kivi istiyor demiş ve arkasında müşteriyi görünce

diğer yarısınıda bu beyefendi istiyor demiş.Bu kıvırma patronun hoşuna gitmiş, afferin oğlum sen nerelisin demiş

tezgahtar Arjantin demiş, aslına bakarsan patron Arjantinden ya futbolcu yada oro...u çıkar demiş.

patron, oğlum bizim hanımda Arjantinli diyince

Tezgahtar gayet pişkin; yenge hangi takımda oynuyor demiş :)

Üst Alt