Sulu Muhabbet - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sulu Muhabbet

Cevap: Su'lu Muhabbet 2

Su'lu Muhabbet benden sorulur.

Efsane is back :cool:

tumblr_mmv6pnYPjx1rm69xjo1_500.jpg

Yazdigim Ozan Apari'yadir, birkac arkadas kendi aramizds bu sekilde takiliriz ve ben bunu yazdigimda Ozan Keskin'in mesaji henuz yoktu.

Ama ben gonderirken araya Ozan Keskin'in mesaji girmis. Bu yuzden sanki "Selam" verene "ne var" diye cevap vermisim gibi bir durum olusmus.

Forumdaki onyargili, tuzakci ve kimseyle gecinemeyen insanlarin satasmasi ve bilmeyenlerin yanlis bir kaniya kapilmamasi icin bu mesaji yazmak zorunda kaldim.

Aldigim terbiye ve egitim bana, kimsenin kimseye ahlak dersi veremeyecegini soyler, bu yuzden bu suclamanin nereden ciktigini bilemiyorum.

Ancak daha once de bu arkadas cok benzer sekilde benim bir mesajima, sanki ben 2 futbolcuyu karsilastirmisim gibi cevap yazarak forumda buyuk bir tartisma baslatmisti.

Mesajimda oyle bir karsilastirma olmamasina, hatta 2 oyuncudan birinin hic adi bile gecmemesine ragmen, kullanicilarin genellikle gecmis mesajlari fazla okumamasindan yararlanilarak boyle bir tuzak kuruldugu ve forumda sacmasapan bir tartisma baslatildigi icin sinirlenerek bu durumu acikca yazmistim, izah etmistim. Sanirim arkadasin kuyruk acisi buradan kalma, yoksa kendisiyle muhatap olmuslugum da yoktur (en azindan bu ismiyle).

Bazi gencler herhalde kendilerini en akilli, en zeki saniyorlar. Daha eglenceli ve yararli seyler var hayatta, tavsiye ederim.

(Ahlak dersi degil, tavsiye ;) )

Üst Alt