Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

kariköyde penalti oluyor ve penaltiyi muslera kullaniyor ;) hahahhaaaa

Son haftaya en az 4 puanla girmek lazım.Bunun üzerine düşünmeliyiz.Allah korusun çıkamayız Kadıköydenm fark 3 olursa.

son maça şampiyonluğu garantileyip girelim

ve musleraya penaltı attıralım :happynew:

büyük bi kumpasa düşürüldük son maçın kadıköyde olması herşeyi açıklar nitelikte aslında

burda en zor eziklerin fikstürü :)

türkiye kupası-süper final maçları derken.

şimdi onlar için 3 şey var. 2 gs maçı ve türkiye kupası hayali :)

Fikstür ile ilgili kendi yorumumu yaptım, herkese göre değişebilir iyi veya kötü. Zaten her takımla içerde dışarda toplam iki maç yapacağız, sırası farketmez. benim eleştirim düzene. Bizi piyon olarak kullanan düzene... Seni bilmem nasıl düşünürsün, ancak şu açık ve net ki talebi arttırmak, sisteme daha çok para girdisi sağlamak için bu kura on kez çekilse fb gs son hafta olurdu, bu kadar basit. eleştirim buna idi. seni bilmiyorum da taraftarları, bir takıma gönül verenleri enayi yerine koymaya çalışmaları benim ağrıma gidiyor,hazmedemiyorum.hadi kura çekiyoruz diye çekilmiş bir kuranın önümüze konmasını hazmedemiyorum. Umarım anlatabildim.

kariköye sampiyon olarak gidersek,korner atislarinda bile muslerayi kullaniriz :asd:

Şu anda tek korkum bir sakatlığın olması.Allah korusun umarım olmaz böyle bir şey.

Valla hic elestirmeye gerek yok. Cekebilecegimiz en iyi kurayi cektik. Sampiyonluk giderse bizim yüzümüzden gider.

Komplo teorilerine gerek yok

Biz ne diyorduk?

- Eksik Besiktas´i Fenerbahce ceker

- Seyircisiz Trabzonspor´u Fenerbahce ceker

Ama biz cektik. Simdi komplo teorileri üretmeye gerek yok. Ilk 2 hafta kazanirsak sampiyonuz. Bu kadar basit

Fikstür ile ilgili kendi yorumumu yaptım, herkese göre değişebilir iyi veya kötü. Zaten her takımla içerde dışarda toplam iki maç yapacağız, sırası farketmez. benim eleştirim düzene. Bizi piyon olarak kullanan düzene... Seni bilmem nasıl düşünürsün, ancak şu açık ve net ki talebi arttırmak, sisteme daha çok para girdisi sağlamak için bu kura on kez çekilse fb gs son hafta olurdu, bu kadar basit. eleştirim buna idi. seni bilmiyorum da taraftarları, bir takıma gönül verenleri enayi yerine koymaya çalışmaları benim ağrıma gidiyor,hazmedemiyorum.hadi kura çekiyoruz diye çekilmiş bir kuranın önümüze konmasını hazmedemiyorum. Umarım anlatabildim.

Egemen ve Almeida´nin olmamasi avantaj. Almeida kazmasinin derbi performanslari iyiydi. Simdi Pektemek´e kaldilar sadece. Bebe zaten inanilmaz dandik bir futbolcu. Izlerken gülüyorum.

Quaresma bize karsi Ronaldo kesiliyor hep, Fernandes zaten tek basina tehlike. Fernandes´i durduracak tek adam da Melo.

Kafamda maci oynadigim zaman, Melo´suz kazanma ihtimalimiz cok az. Hatta hic yok

Abdullah Kiğılı'nın "Son maçımızı kendi evimizde GS ile oynamak" istiyoruz dilekleri gerçekleşmiş (!)

İlk maça hemen herkes banko gözüyle bakıyor fakat çok tehlikeli bir maç bence. Büyük ihtimal Tayfur Havutçu kendini göstermek istiyecektir ve Beşiktaş'ın özellikle kendi evinde bize karşı fenerbahçe'ye karşı oynadığı kız oyununu oynamadığı ortada.Şikeci dayanışması olur ve Bjk bizi yenip kardeşini potaya daha da sokmak için elinden geleni yapar.Beşiktaş belirleyici olacak. Fenerbahçe'ye 2 maçta da kaybederler,fb'nin 6 puanı garanti; o yüzden Beşiktaş maçlarını kayıpsız geçmeliyiz.

İlk 2 maçtan sonra tablonun yarıdan fazlası ortaya çıkar.

Egemen ve Almeida´nin olmamasi avantaj. Almeida kazmasinin derbi performanslari iyiydi. Simdi Pektemek´e kaldilar sadece. Bebe zaten inanilmaz dandik bir futbolcu. Izlerken gülüyorum.

Quaresma bize karsi Ronaldo kesiliyor hep, Fernandes zaten tek basina tehlike. Fernandes´i durduracak tek adam da Melo.

Kafamda maci oynadigim zaman, Melo´suz kazanma ihtimalimiz cok az. Hatta hic yok

bu maclarda melo kesinlikle olmali.enginle falan olmaz

angutlar şimdiden kadıköydeki maçta olay çıkarmanın hesabını yapıyorlar

ezikler !!!

Üst Alt