Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-3 Trabzonspor | 7 Ağustos | Süper Kupa Trabzonspor'un - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-3 Trabzonspor | 7 Ağustos | Süper Kupa Trabzonspor'un

Cevap: Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-3 Trabzonspor | İkinci Yarı | ATV

Zaten Bursa'nın çok çok yanlış bir transfer politikası izlediğini birkaç kere belirtmiştim yalnız Trabzon o kadar sağlam defans yapıyor ve hem defans hem ofans da o kadar çok güzel yer paylaşıyorlar ki, Bursa gerçekten ezildi. Muhteşem pas yaptılar,ortasahaları gerçekten çok sağlam şu durumda bile.

ts nin çok oturmuş bi kadrosu var.geçen sene şenol güneşten önceki dönemde g.ünal ve umut ikilisi futbol katliamı yapmasalardı trabzonspor lige damga vurabilirdi...tek eksiği kadro derinliği.2 adamları sakatlansa takım dağılır.ama ilginçtir biz her adamın yerine 2 tane yedek oyuncu bekletiyoruz yine de sakatlıklarla belimiz bükülüyor.ts bjk hatta fenerin yedekleri çok komik isimler ama hiç işleri düşmüyo onlara:)

Şampiyonluk ihtimalleri şöyle olur şu an için

Trabzon %25

Galatasaray %20, Bursa %15, Fener %15

Bjk %15

Gantep %10

Ya niye bizim takım şu TS gibi paslaşamıyor çok merak ediyorum. Kadro olarak cidden gerimizdelerde.

Bursaspor da çok kötü yere basamıyorlar. Ama Trabzon 'un Gladyatör lakaplı yeni defansı baya sağlam hata yapmayan birine benziyor. Colman-Selçuk-Ceyhun 'da sağlam ama ligi çıkartamazlar.

Aynen o adını hatırlayamadığım Polonyalı arkadaş çok temiz oynuyor,Türkiye'de iş yapar. Ve evet Pino sakatlanmış,yırtık varmış maalesef :(

Teofilo goller attı ama asırtma dısında basit gollerdi. Moral acısından onemliydi ama, umarım açılır. Zaten Jaja ve Umut'un arkasında 3. santrfor için yeterli kalitede Teofilo. Bir de sag kanat adamı bulursa tam olacak Trabzon.

Sağ kanat olarak Burak'ı kullanıyorlar şimdilik,Yattara reyiz var bir de :) Zaten klasik bir sağ kanada ihtiyaçları olduğunu düşünmüyorum. Trabzon ortasahası kalabalık klasik bir 4-4-1-1 takımı haline geliyor. Yalnız forvet arkası oyuncuları Alex-vari değil , daha yıpratıcı ve delici Jaja olacak bu durumda. Yalnız gerçekten çok fazla alternatifleri var,kadro kurmak gerçekten zor :D

Cevap: Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-3 Trabzonspor | 7 Ağustos | Maç Sonucu

Bursa böyle devam ederse, Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekmekle kalmaz, Beşiktaş'ın rekoru egale edebilir.

Beklediğim gibi Trabzonspor maçı kazandı..

Orta sahasını kıskanmamak elde değil.

Bir zamanlar Selçuk İnan ile ilgileniyorduk ve keşke alsaydık, çok beğendim..

Ceyhun'da çok iyi.

Hakeden kazandı.

Trabzonspor iyiydi ama bu maç kıstas değil, Bursa inanılmaz kötüydü. Yapmaları gereken transferleri yapmadılar, hep başkanın cimriliği yüzünden. Ön libero diyorum 2 aydır gördük bugün mundar ettiler orta sahayı. Yazık. Ertuğrul Sağlam da hiç iyi analiz yapamamış.

Cevap: Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-3 Trabzonspor | 7 Ağustos | Süper Kupa Trabzonsp

Trabzon hakketti ve aldı.

Cevap: Süper Kupa 2010 | Bursaspor 0-3 Trabzonspor | 7 Ağustos | Süper Kupa Trabzonsp

Şu anki form durumlarına göre ilk 3 adayım.

1)Beşiktaş

2)Trabzonspor

3)Galatasaray

4)Gaziantep

5)Fenerbahçe

6)Bursaspor

ama bize yeni transferler gelecek eğer ismi geçen Rosicky ve Ledesma da gelirse o zaman ilk 2'ye oynayabiliriz,ama en önemlisi iyi bir hava yakalamak taım içinde.

angut yorumu: tek bir gol yüzünden şampiyonluktan, şamp. liginden, 20 milyon eurodan, süper kupadan olduk':D :D:D yazık lan...

Trabzon'u nasıl şampiyon adayı gösteriyorsunuz anlamadım :eek: Gidicekler yine Anfield'da en az 4 gol yiyip,gelcekler.Ligde de yine 4-5 falan olurlar.

Şu anki form durumlarına göre ilk 3 adayım.

1)Beşiktaş

2)Trabzonspor

3)Galatasaray

4)Gaziantep

5)Fenerbahçe

6)Bursaspor

ama bize yeni transferler gelecek eğer ismi geçen Rosicky ve Ledesma da gelirse o zaman ilk 2'ye oynayabiliriz,ama en önemlisi iyi bir hava yakalamak taım içinde.

Beşiktaş ve Antep kısmına katılmıyorum. Beşiktaş ısıran bir takıma karşı oynamadı henüz. Deplasmandaki Uefa maçında zaten ne hallere düştüklerini gördük.

Cevap: Süper Kupa 2010 | Bursaspor - Trabzonspor | 7 Ağustos | 20.30 | ATV

Bu maçtan sonra spor programlarını dikkatli izleyin bursa'yı öyle bir sorgulayacaklar ki.

Trabzon 2 fark ve üstü ile rahat alır diye düşünüyorum ve Bursa'nın çok kötü bir performans gösterir.

Maçta önce demiştim Trabzon farklı alır diye,şimdi geriye bursa'nın eleştirmenler tarafından yerle bir edilmesi var:D:D

tebrikler trabzon.. cok iyi oynayarak kupayi hakettiler.. darisi liverpool ve fenere insAllah :D

Kupa töreni güzelmiş :D Hoptek Hoptek :D

Üst Alt