GSC Haber - Süper Kupa Maçı Öncesi 'Atatürk' Krizi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süper Kupa Maçı Öncesi 'Atatürk' Krizi

Bu suudilerin bize yaptığı kaçıncı saygısızlık. Başka ülke yokmuş gibi gelir bizim ülkede pervasızca siyasi cinayet işlerler, protokole terlikle gelmeler vs her rezilliği yapmada beis görmezler. Zaten tarihsel bir nefret var bunlara karşı, iyice düşmana çevirdiler kendilerini.

Maca saatler kala mi ortaya cikti bu

Pek inanmadim acikcasi

Adamlar istiklal marsini neden yasaklasin hic mantikli gelmiyor

Ayni sekilde Atatürk pankarti da yasaklanamaz cünkü kuluplerin formalarinda zaten Atatürk imzasi bulunuyor ozaman kuluplerin formalari da yasaklanir

Bu haberi ilk cikaran kim arastirmak lazim

Araplar üzerinden nefret icerikli mesajlar bu dönem cok satiyor,ilk kim cikardiysa haberi amacina ulasmis prim yapmis oldu

zaten aylardır içime sinmiyodu bugün iyice bütün iştahım kaçtı yemin ederim. dönsöz gibi parayla oynatılıyoruz. Değerlerimizi satan her mahlukun Allah bin belasını versin...

Başından beri çoğumuzun kafasına yatmıyor zaten bu iş. Böyle bir şey olacağını düşünmemiştim ama hiç de şaşırmam olduysa ya da olursa. Tarihte bakıyorsun bir dönem gerçekten bir şeyler katmışlar, eski Yunan eserlerini çevirip Avrupa'da bir aydınlanmanın dolaylı sebebi olmuşlar, ciddi önemli bilim adamları gelip geçmiş ama bir yandan da 3.000 (5.000 artık ne derseniz) yıldır aynı şekilde yaşamaya çalışan bir toplum/topluluk bunlar. Bizim bunlarla bir ilgimiz, alakamız olamaz ve olmasın zaten. Din de değil olay, bu adamlar değişmiyor.

Yıllar evvel Suudi Arabistan'da yine bizim bir vatandaşın Allah'a küfrettiği gerekçesiyle dava edildiğini hatırlıyorum. Ve tamamen itin tekinin iddiası üzerine. Delil melil Hak getire... Adamı neredeyse idam edeceklerdi abi s.çayım böyle ülkeye, böyle zihniyete... Simdi de Cadılar Bayramı'nı kutlamaya başlamışlar. Hiçbir şeyleri düzgün olmaz mı anasını satayım...

şöyle bir tweet de gördüm. Maçtan önce Arabistan milli marşının da okunması ne demek? Böyle bir durum da mı var?

Üst Alt