Süper Lig 17/18 H:32 | Beşiktaş 2-0 Kayserispor | MS | 7 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:32 | Beşiktaş 2-0 Kayserispor | MS | 7 Mayıs

Kafam karıştı tinercilerin yaptığı olaya... Şimdi böyle bir hata yapacak kadar salak olmamaları lazım. Neyse maç bitsin kokusu çıkar. Eğer federasyondan onaylıysa federasyonda bu olaya dahil olanları silkmek lazım...

TV programlarında kupa maçında cezasını tamamlayan Tosic formaya giyebilecek haberleri vardı.

A Spor, TRT Spor

ulan maç hem erteleme maçı hem de tinerciler sahaya çıkmamış ama tosic cezasını çekmiş oluyor. bu nasıl komedi :D

tosic ertelenmiş maçta cezalı değildi ki o maçta oynama durumu olan herkes oynayacaktı bu mantıkla o maçta pepe oynayabilir miydi yani tabi ki oynayamazdı çünkü o maçta kırmızı kart yedi sonuç olarak beşiktaş kural ihlali yaptı hükmen 3-0 yenilmeleri lazım

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Beşiktaş Futbol A Takım Direktörü Ali Naibi, 57'nci dakikadan başlaması gereken Fenerbahçe maçına çıkmamalarına rağmen, talimatlara göre Tosic'in cezasını çekmiş sayıldığını ve Kayserispor maçında oynamasına engel bir durumun olmadığını bildirdi.

Aspor 3 gün önce girmiş bu haberi onay almışlardır Tff'den

Oradaki kriter maçın aynı şartlarla kaldığı yerden devam etmesi.Şayet deselerdi ki maç sıfırdan başlayacak o zaman kesin olarak cezayı çekmiş olurdu ama aynı şartlarda denildikten sonra ilk 11 de olan hiçbir adam cezasını bu maçta tamamlamış olarak sayılamaz

Burada su detay var . Macin eski zamana ait bir macin devami olmasi bizim mactaki bir disiplin ihlalinin devam macinda gormezden gelinmesini saglamaz

Ornegin tosic yumrugu yapistirsa ama hafta ici bjk sahaya ciksa tosic oynayabilir mi ? Sacma . Elbette oynayamaz

Size anlattim . Luis nani , turkiye kupasi finali bitiminden sonra kirmizi gordu ve transfer oldugu ispanyada ligde cekti cezasini

Türkiye'deki kurumların beyinsizliğinin ispatı bu durum.
Çünkü ''yarım kalan maçı'' oynatıyorsun. Dondurup ''aynı şekilde'' devam ettirmen gerekir. Yani o an kim var kim yok kim sarı kartlı kim sahada yok aynı şekilde maç devam ettirilir. Bir maçı tamamen ertelesen ve 90 dakika oynatılırsa maç baştan başlarsa ceza yaptırımı uygularsın.
Çünkü; yaptırımı uyguladın diyelim. ''1 futbol maç süresi'' yok ki bunda. 40 dakika oynamıyor oluyor. Ceza niceliği ''1 maç cezalı'' şeklinde değil mi? 1 maçın süresi 90 dakika. Yarım maç ceza almış oluyor nicelik olarak.

Hadi erteleme maçıymış maça çıkılmamış her şeyi geçtim maç oynanmış olsaydı 30 dakikalık macta cezasını tamamlaması akla mantıga sıgar mı. Maç 90. dakikada ertelense 1-2 dakikada mı çekecekti cezasını bu nasıl kural

Rıdvan Dilmen: "Rabona ne demek hakikaten? Vallahi bilmiyorum. Çok güzel anlatıyorsun Murat, hoşuma gitti."

Rıdvan Dilmen: "Bu maç böyle bitmez. İkinci yarıda da şey bekliyorum. Neydi diğer adı? Heh! Trivela bekliyorum."

DcnLqwRX4AE9fby

Üst Alt