Süper Lig 17/18 H:33 | Antalyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 11 Mayıs - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:33 | Antalyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 11 Mayıs

Bitti mac. Yekta kariyerinin en kötü maçını oynadı. Hayırdır yekta?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne hayırdır Yekta? İzmirli adam bu it çomar takımına maç filan satmaz. Her şeyden bir bok bulmaktan vazgeçin. Çok çirkin gözüküyorsunuz çünkü. Adam daha 2 gün önce Atatürk paylaşımı yaptı. Aptal saptal konuşup durmayın şurada.

Hamza hocalık bir durum yok,topçular geri zekalı,biri defansta çalım yapar biri sarısı vatken sarılık faul yapmaya devam eder,djoru ligin en kötü yabancı stoperidir tam bir beyin özürlüsü

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bitti mac. Yekta kariyerinin en kötü maçını oynadı. Hayırdır yekta?

Ne hayırdır Yekta? İzmirli adam bu it çomar takımına maç filan satmaz. Her şeyden bir bok bulmaktan vazgeçin. Çok çirkin gözüküyorsunuz çünkü. Adam daha 2 gün önce Atatürk paylaşımı yaptı. Aptal saptal konuşup durmayın şurada.
Siyaseti niye karıştırdın?? Yektayi gayet iyi bilirim mac satmaz hırsına mi yenik düştü bu kadar kötü yekta hiç görmedim 3 defa hata yaptı en sonunda yedirdi. Üsluba daha dikkat edelim arkadaşın değilim. Sonuçta adam aptalca bir gol yedirdi mi? Yedirdi

Siyaseti niye karıştırdın?? Yektayi gayet iyi bilirim mac satmaz hırsına mi yenik düştü bu kadar kötü yekta hiç görmedim 3 defa hata yaptı en sonunda yedirdi. Üsluba daha dikkat edelim arkadaşın değilim. Sonuçta adam aptalca bir gol yedirdi mi? Yedirdi

Maçı satmış imasında bulunarak yazma o zaman.

Bi an kendimi fb forumunda sandım abicim manyak mısınız siz gözünüzü seveyim son hafta fb ile başbaşa kalsak neler olur düşünebiliyor musunuz ? Bugün başak kaybedince şampiyonluğun ş si bile garantilenmiyordu zaten. Sakin olun böylesi daha iyi oldu yedekte başakşehirin durması çok daha iyi.

Üst Alt