Süper Lig 17/18 H:33 | Karabükspor 0-7 Fenerbahçe | MS | 14 Mayıs - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler bide korkak olmayın diyorsunuz ayıp oluyor. Çıkıp oynayan biz değiliz maalesef aşkımız o kadar büyük ki en ufak rezalet ihtimalini bile düşünmek istemiyorum. Belki bu konuda en son korkması gereken kişiler biz Galatasaraylılarız ama ne yapalım o %1 ihtimal bile beni ürkütüyor açıkçası gönül isterdi 2 gün önceki maçta işi bitirelim.

Beyler bide korkak olmayın diyorsunuz ayıp oluyor. Çıkıp oynayan biz değiliz maalesef aşkımız o kadar büyük ki en ufak rezalet ihtimalini bile düşünmek istemiyorum. Belki bu konuda en son korkması gereken kişiler biz Galatasaraylılarız ama ne yapalım o %1 ihtimal bile beni ürkütüyor açıkçası gönül isterdi dünkü maçta işi bitirelim.
Fener olsa bir ihtimal çünkü onlar da "Looser'lik" var.

Kupa yakında ise; Galatasaray alır. Alacağız güzel bir maç ve goller ile...güvenin Imparatora, Takıma ve GALATASARAY ya ! :)

yenilirsek ve basak puan kaybederse, averaj eşitliği durumunda gol sayısına mı galbiyet sayısına mı bakılır..

6 yı aşamadığı sürece bu konu masadadır..

Son düzenleme:
Haftaya biz son dakikada 2-2 lik beraberliği yakarlarsak veya bunlar biz ve Kasımpaşa'nın mağlup olmasına rağmen kendi sahasında kazanamazlarsa taraftarı o gecekonduyu yakmayı geçin, direk havaya uçururlar. O travma sonrası zaten kulübü kapatırlar.

lan bu karabük sokaktan adamları toplayıp mı oynatıyor. amatör küme takımı futbolcuları bile bukadar kötü oynayamaz çok enteresan bi takım

Üst Alt