Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'da

Cevap: Süper Lig Kulüplerinin Başkanları Türk Telekom Arena'da

Bu gezi olayını çok abarttılar, turistik yer gibi hergün bi kafile gezdiriyorlar. Davet et herkesi açılış maçına, olsun bitsin olay.

Madem herkes geziyor, GSC ekibi olarak biz de stadın içini gezmek, Japon tristler gibi resimler çekmek istiyoruz. Para lazımsa neyse veririz.

Ha, takım mı? Antalya 'da biryerlerde, transfer falan da yok ama hiç önemli değil. Değil mi başkan?

Bunun yaptığını yapan dünyada başka bir kulüp başkanı yoktur. Resmen çingenelik yapıyor diyecem, çingenelere ayıp olacak. Beceriksiz herif. Galatasaray başkanlığı sana 2 gömlek büyük. Fener stadı açtığında diğer kulüp başkanlarına gezi turu falan düzenledimi sanki :(

Fener stadmı yaptırdı açacak, elindeki stadı sezon içerisinde tadilat yaptı, genişletti.

Herşey için Adnan Polat' a kızılabilir belki ama TT Arena konusunda laf etmek akıl karı değil bence.

Çok iyi yapmış başkan, Dünyada son kritelere göre yapılan birkaç statdan biri olan bir tesisi herkese göstermek gerekir tabi, böyle değişecek bazı şeyler...

Aziz yıldırım ın stadı kıskandığına ciddi ciddi inanan var mı ? geyik yapıyoruz diyorsanız o ayrı.

Kıskanmamak için bir sebebi varmı?Tabiki kıskanıyor içi içini yiyor.

kıskanması için sebep söyle bana ? siz ali samiyende 18 bin kişiye oynarken 8 senedir 52 bin kişiye oynadığı için mi ? Türkiye nin ilk elit stadyumunu yaptığı için mi ? geçen sene stadında uefa finali oynandığı için mi ? birilerinin yardımı ile değil de kendi imkanları ile stadını parça parça yaptığı için mi ? hangisi ?

kıskanması için sebep söyle bana ? siz ali samiyende 18 bin kişiye oynarken 8 senedir 52 bin kişiye oynadığı için mi ? Türkiye nin ilk elit stadyumunu yaptığı için mi ? geçen sene stadında uefa finali oynandığı için mi ? birilerinin yardımı ile değil de kendi imkanları ile stadını parça parça yaptığı için mi ? hangisi ?

Ali Sami Yen'den bahsediyorsun sen kafan mı güzel ? Aslantepe'yi kıskandı diyoruz biz, ki öyle de..

Ali Sami Yen'den bahsediyorsun sen kafan mı güzel ? Aslantepe'yi kıskandı diyoruz biz, ki öyle de..

o zaman sen söyle diyelim ki seneye bir stad yaptı Fenerbahçe kıskanır mısın ? kıskanmazsan da sebebi ne olur ?

Ya da senin mantığına göre sen senelerce kıskandın durdun saraçoğlu stadını öyle mi ?

off yıkıldım.acı gerçekleri bir çırpıda yüzümüze vurmuşsun.hiç mi insaf yok sende, teker teker yazsaydın bari:(

Salaksın anladık ama keşke bukadar vahim olmasan...Saraçoğlu elit bir stadyum değildir Türkiye'de elit iki stad vardır Aslantepe ve Kadir Has.Kıskandığından artık daha çok eminim senin gibi kudurmuş fenerlileri görünce. :)

Salaksın anladık ama keşke bukadar vahim olmasan...Saraçoğlu elit bir stadyum değildir Türkiye'de elit iki stad vardır Aslantepe ve Kadir Has.Kıskandığından artık daha çok eminim senin gibi kudurmuş fenerlileri görünce. :)

: ) Anlıyorum sizi senelerce bu anı beklediniz kolay değil.1995 den beri stad yapılacak hırslanmanızı gayet doğal buluyorum.Merak ettim uefa finali samiyende oynandı da haberimiz mi yok ? hani elit stadyum değil demişsin de.

Ayrıca kudurmuş olanı herkes görüyor dert değil.Kullandığın tabirleri de aynen sana iade ediyorum ,zeka yaşını da belli etmiş oldun.

bilmemek değil öğrenmemek ayıp..

UEFA stadyum kategorileri - Vikipedi

: ) Anlıyorum sizi senelerce bu anı beklediniz kolay değil.1995 den beri stad yapılacak hırslanmanızı gayet doğal buluyorum.Merak ettim uefa finali samiyende oynandı da haberimiz mi yok ? hani elit stadyum değil demişsin de.

Ayrıca kudurmuş olanı herkes görüyor dert değil.Kullandığın tabirleri de aynen sana iade ediyorum ,zeka yaşını da belli etmiş oldun.

viki'de öyle bişey yazmıyor arkadaş.iyi bak.

sen uefa da final oynandı diye avut kendini şubatta platini stad ı ziyarete gelecek cl finali oynatacaklar büyük ihtimal,bizim stadın locası vip koltuğu sayısı sizinkinin 3 katı uefa kriterlerine uyan dünyada ilk ve tek stad sen vikipedi ye inan hala vikipedi de önüne gelen herşeyi yazar gecekondu stadınızda millet pis kokudan kafayı yiyor yanlış anons gibi

Üst Alt