Süper Lig'de 27-31. Hafta ve Kupa'da Yarı Final Programı Açıklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de 27-31. Hafta ve Kupa'da Yarı Final Programı Açıklandı!

Ona yazdigin mesajda sana burada kullandigin soyadla hitap etmesine askerlik arkadasim misin demissin , fakat sonra soyadim gercek degil demissin . Ve bunu defalarca soylemis oldugunu eklemissin

eger gercek soyadin degilse sana fake soyadinla hitap edip sinirlendirmis , nasil askerlik arkadasi yakistirmasini yaptin anlamadim

ikincisi , yasiniza basiniza bakin demissin , adam seni 2 mesajda sinirlendirmis , hic olgun bir tavir sergileyememissin bence ve ustelik sana her bir sey soyleyene satasiyorsun , bu nasil olgunluk ?

son olarak neyden kimden korkuyorsun da gercek isminle burada degilsin ? Bu benim yorumum ama ercan orada "hayrola civelek" diyerek bence bunu ima etmis , kendin ol oyle gel demis
Yaşını başını bilmeyen adamlar karşısındakiyle adabıyla konuşmazsa ben gereken şekilde cevap veririm.Evet asabiyim,bunu defalarca söyledim.Yaşına başına bakmadan bana kuş diyen adama dümdüz gittiğim için 1 ay ceza da aldım geçenlerde.Herkesin bir kalıptan çıkmadığını ve herkesin herşeye aynı tepkileri vermeyeceğini biliyorsundur.Sana öyle konuşanlara sen birşey demezsin,ben küfür de ederim elime geçse şiddette uygularım.Senin doğruların herkesin doğruları olacak değil.Valla sanal ortamda hangi isimle soyisimle geleceğimi de sana soracak değilim.Gerçek soyadım olmaması adamın bana laçkaca bir hitap şekliyle mutattap olması anlamına gelmiyor.Belki adminler bile kendi isimlerini soyisimlerini kullanmıyorlar.Biz de o zaman adamlara laçkaca ''sen de çok taktın be xxxxx admin'' diyelim olsun bitsin.El ense arkadaşın vardır,maçlara gitmişsindir,samimi olmuşsundur onunla istediği muhabbete girer de soyadımın başka olması kimseye benimle dangalakça konuşma imkanını vermez,tamam mı?

fenerle bjknin en zor deplasmanlarını haftaiçine koymuşlar (kayseri-akhisar)

ne güzel ayar çekiyorlar öyle

bizim gençler maçı da öyle ama gençlerin tribünler zaten genelde boş

Yaşını başını bilmeyen adamlar karşısındakiyle adabıyla konuşmazsa ben gereken şekilde cevap veririm.Evet asabiyim,bunu defalarca söyledim.Yaşına başına bakmadan bana kuş diyen adama dümdüz gittiğim için 1 ay ceza da aldım geçenlerde.Herkesin bir kalıptan çıkmadığını ve herkesin herşeye aynı tepkileri vermeyeceğini biliyorsundur.Sana öyle konuşanlara sen birşey demezsin,ben küfür de ederim elime geçse şiddette uygularım.Senin doğruların herkesin doğruları olacak değil.Valla sanal ortamda hangi isimle soyisimle geleceğimi de sana soracak değilim.Gerçek soyadım olmaması adamın bana laçkaca bir hitap şekliyle mutattap olması anlamına gelmiyor.Belki adminler bile kendi isimlerini soyisimlerini kullanmıyorlar.Biz de o zaman adamlara laçkaca ''sen de çok taktın be xxxxx admin'' diyelim olsun bitsin.El ense arkadaşın vardır,maçlara gitmişsindir,samimi olmuşsundur onunla istediği muhabbete girer de soyadımın başka olması kimseye benimle dangalakça konuşma imkanını vermez,tamam mı?

Bence tamam zaten sana satasan da ben degildim ama adam sana bu goruslerini hice sayarak satasti ve kanimca ustun cikti , ne yapabildin ?

yani asabiyetin bosa cikti , daha kotusu basliktan da kovulup agirligini da kaybettin , karsindaki de hic bir bedel odemedi

kisaca "neye yaradi" ?

Bence tamam zaten sana satasan da ben degildim ama adam sana bu goruslerini hice sayarak satasti ve kanimca ustun cikti , ne yapabildin ?

yani asabiyetin bosa cikti , daha kotusu basliktan da kovulup agirligini da kaybettin , karsindaki de hic bir bedel odemedi

kisaca "neye yaradi" ?
Bir beklentiyle yapılmış birşey değil.Ben adama küfür ettim rahatladım mesela,beklentim yoktu küfür ederken.İçimde kalsaydı rahat edemezdim.Cezamı da çektim geri döndüm.Hayatta herşeyi beklentiyle yapacaksak işimiz var.Senin görüşün de seni ilgilendirir.Benim için ne düşündüğün önemli değil ama neden öyle dediğini sorarım,mantığı varsa da haklısın derim.Seninkinin mantığı yoktu.O yüzden senin düşüncen seni bağlar

Bu nasil bir fikstur ya? 13 nisan-22 nisan araliginsa besiktas 10 gunde 3 mac yapiyor. Ayni periyot icin biz 15-21 nisan araliginda 7 gunde 3 mac yapiyoruz.

Neden? Bu adi serefsizlik, katiksiz bir seylerdir dilim varmiyor. Buna acik acik itiraz edip ortaligi yangin yerine cevirsinler artik yeter.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Akhisar maçına full yedek kadro çıkacağız, başka çare yok. Kupa için ligi riske edemeyiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

peki o özel sebebi aciklayabilirmisin acaba?

Cuma maclari 20 de oynatiliyor ama hafta sonu yayinci kurulus 19 da israr ediyor

istanbulda avrupa-anadolu kopru gecisinin en yogun oldugu saatler cumartesi 1800-2000 arasi ve belediyenin ve emniyetin bu yonde bir tavsiye karari var

hatta kadir topbasla , tayyip erdoganin bir beraber duzenledikleri acilis toreninde bile konu olmustu

bu yuzden ic saha maclarimiz cok uzun zamandir mumkun mertebe cumartesiye konmuyor

[FONT=&quot]Tiyatro devam ediyor!

[/FONT]
[FONT=&quot]Beşiktaş - 9 Günde 3 Maç

[/FONT]
[FONT=&quot]Fenerbahçe - 9 Günde 3 Maç

[/FONT]
[FONT=&quot]GALATASARAY - 6 GÜNDE 3 MAÇ[/FONT]

Nasıl çelme takacaklarini şaşırdılar.
Biz sesimizi cikarmamaya devam edersek eğer bizi öyle bir maçta dogruyacaklar ki artık sesimizi cikarsakta iş işten geçmiş olacak.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Mac fazlasiyla farki acmamamiz icin haince yapilmis bir fikstur olarak degerlendiriyorum.Yine cogunda en son biz oynuyoruz.

Üst Alt