Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alanya bu sezona damga vurur. Maçı izlemedim ama istatistikler de bunu gösteriyor. Kadrosu çok iyi. Dikkat etmek lazım.

Kötü takım değiller ama bu maçta iyi değillerdi. Bu maçın istatistiklerine göre değerlendirme yani.

bu maçlık söylemiyorum zaten. Erol Bulut'u beğeniyorum. Parasal sorunları yok, şehir benimsenecek bir şehir, kadrosu gayet iyi.. Hiç bir eksik yok.

Üstteki takımlar eksik kalırsa ilk 4-5 yaparlar. Geçen sene Malatya'da bence çok daha kötü kadroyla yaptı.

Lung diye bir kaleci vardı Kayseri'de ayrıldı mı takımdan ? Sürekli kaleci alıp duruyor Hikmet hoca takıma. Hakan Arıkan , Eray İşcan , İsmail Çipe....

kayserispor umut bulutla falan gol atacagini düsünüyorsa yaniliyor. ne forvet var nede ofansta is yapacak kanat oyuncusu. cok zayif kadro. devre arasina 17.girerlerse sasirmam acikcasi. alanyasporun kadrosu 1-2 mevki haric epey genis. iyi derece yapmalarini bekliyorum.

Alanya , Avrupa'ya gitmeli Malatya , Konya gibi yetersiz takımlar gitmesin çok çok az puan alıp geri dönüyorlar.Alanya , Osmanlı'nın yaptığı gibi sağlam puan toplayıp dönebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt