Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 598 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Diğer Maçlar

Bugünkü alınan sonuçların ardından hem Başakşehir hem de Trabzonspor ülkemizi Avrupa kupalarında temsil etmeyi garantiledi. Hangi kupadan ve hangi turdan katılacaklarını Türkiye Kupası finali ve ligdeki kalan 2 haftada alınacak sonuçlar belirleyecek.

Son koltuk için adaylar:
Beşiktaş
Kasımpaşa
Alanyaspor

1715554499059.png

Şöyle bir program bekliyorum hedefsiz takımların maçını Cuma gününe Avrupa yarışı ve düşme potasını Cumartesi gününe ve bizim maçı pazar gününe tek başına koyacaklarını düşünüyorum.

Bizim maçta şampiyonluk ihtimalimiz olduğu için aynı saatte başka şehirlerde maç oynatmak istemezler güvenlik önemleri olsun sıkıntılar yaşanır bizim maçı pazar gününe tek koymak isteyeceklerdir.

Cuma
20:00 Samsunspor - Alanyaspor
20:00 Antalyaspor - Adana Demirspor
20:00 İstanbulspor - Sivasspor

Cumartesi
19:00 Beşiktaş - Hatayspor
19:00 Başakşehir - Trabzonspor
19:00 Antep - Karagümrük
19:00 Ankaragücü - Pendikspor
19:00 Rizespor - Kasımpaşa
19:00 Kayserispor - Konyaspor

Pazar
19:00 Galatasaray - Fenerbahçe

Şöyle bir program bekliyorum hedefsiz takımların maçını Cuma gününe Avrupa yarışı ve düşme potasını Cumartesi gününe ve bizim maçı pazar gününe tek başına koyacaklarını düşünüyorum.

Bizim maçta şampiyonluk ihtimalimiz olduğu için aynı saatte başka şehirlerde maç oynatmak istemezler güvenlik önemleri olsun sıkıntılar yaşanır bizim maçı pazar gününe tek koymak isteyeceklerdir.

Cuma
20:00 Samsunspor - Alanyaspor
20:00 Antalyaspor - Adana Demirspor
20:00 İstanbulspor - Sivasspor

Cumartesi
19:00 Beşiktaş - Hatayspor
19:00 Başakşehir - Trabzonspor
19:00 Antep - Karagümrük
19:00 Ankaragücü - Pendikspor
19:00 Rizespor - Kasımpaşa
19:00 Kayserispor - Konyaspor

Pazar
19:00 Galatasaray - Fenerbahçe
Samsun-Alanya ile Rize-Paşa yer değiştirir.

kalan 2 maçlarında:

konyaspor: (min 1 puan) 41

kayseri D 1
GS 0

ankaragücü: (min 3 puan) 42

pendik 3
ts D 0

gaziantepsor: (min 3 puan) 41

karagümrük 3
pendik D 0

karagümrük: (min 3 puan) 40

antep D 0
samsun 3

hatayspor: (max 3p) 40

bjk D 0
rize 3

pendikspor: (max 3p) 39

a.gücü D 0
antep 3

tahminlerime göre,

pendik-hatay ve karagümrük düşüyor.

bütün düğüm antep-gümrük maçında aslında. antep 3 puanı alırsa, yukarıda yazdığım sonuçların tamamı çorap söküğü gibi gelir.

Üst Alt