Süper Lig'de Forma Giymiş 'Unutamadığınız" Futbolcular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Forma Giymiş 'Unutamadığınız" Futbolcular

200606020444_1279881.jpg

Kaleciler; Zdravko Zdravkov, Petkovic, Karcemarskas, İvankov

Defanslar; Kratochvil, Kaue, Toledo, İvan de Souza, Zapotocny, Vederson

Orta Sahalar; Sizkovyak(Trabzondaki Sarışın), Batalla, Belluschi, Tita, LuaLua

Forvetler; Makakula, İglesias, Balili, Bobo, Lazarov, Julio Cesar, Kamanan, Jaba, Süleyman Yula

Ayrıca Anadolu takımları arasındaki en efsane ve dramatik maç; 5 Mayıs 2007'de oynandı bence. O sene puan ortalaması inanılmaz düşüktü. Fb daha 61 puandayken şampiyon oldu. İşte o senenin son 4-5 haftası küme düşme yarışı efsane geçmişti. Şampiyonluk yarışı bittiği için herkes küme düşme yarışına kilitlenmişti. Sadece Sakarya çoktan düşmüştü.

Son 2 takım için 7-8 takım adaydı. Bu takımlardan ikisi 31.hafta karşılaştı. Erciyes-Rize. B.Korkmaz'ın belki de tek başarılı olduğu sene. Erciyes'i bitmişken aldı ve son haftaya kadar taşıdı, üstüne kupada final oynattı. Hatta 2.ligde olup Avrupa'ya giden nadir takımlardandır. A.Madrid ile oynadı adamlar 2.ligdeyken.

Neyse.. Erciyes-Rize maçı neden en efsane maç dedim. Çünkü iki takım da küme düşme savaşı veriyordu. Stad full. Erciyes golü buldu ama sonra 2 penaltı kaçırdı,net goller kaçırdı ve üstüne Rize 9 kişi kaldı. vee efsane an.. Bu kadar fırsattan sonra 9 kişi kalan Rize son dakikada kornerde golü buldu ve bu golle kümede kaldı.

Yıllardır o maçın görüntülerini aradım ama sadece Bein sitesinde 21 programındaki "Unutulmaz Kaçan Penaltılar" bölümünde 4.sırada yer vermişler. İsteyen bakabilir.

Penaltıların efendisi, bu sayede fantezi futbolda zamanında bana çok deli puanlar kazandıran Roman Kratochvil reyiz.

7242_roman_kratochvil_1.jpg

Ayrıca Anadolu takımları arasındaki en efsane ve dramatik maç; 5 Mayıs 2007'de oynandı bence. O sene puan ortalaması inanılmaz düşüktü. Fb daha 61 puandayken şampiyon oldu. İşte o senenin son 4-5 haftası küme düşme yarışı efsane geçmişti. Şampiyonluk yarışı bittiği için herkes küme düşme yarışına kilitlenmişti. Sadece Sakarya çoktan düşmüştü.

Son 2 takım için 7-8 takım adaydı. Bu takımlardan ikisi 31.hafta karşılaştı. Erciyes-Rize. B.Korkmaz'ın belki de tek başarılı olduğu sene. Erciyes'i bitmişken aldı ve son haftaya kadar taşıdı, üstüne kupada final oynattı. Hatta 2.ligde olup Avrupa'ya giden nadir takımlardandır. A.Madrid ile oynadı adamlar 2.ligdeyken.

Neyse.. Erciyes-Rize maçı neden en efsane maç dedim. Çünkü iki takım da küme düşme savaşı veriyordu. Stad full. Erciyes golü buldu ama sonra 2 penaltı kaçırdı,net goller kaçırdı ve üstüne Rize 9 kişi kaldı. vee efsane an.. Bu kadar fırsattan sonra 9 kişi kalan Rize son dakikada kornerde golü buldu ve bu golle kümede kaldı.

Yıllardır o maçın görüntülerini aradım ama sadece Bein sitesinde 21 programındaki "Unutulmaz Kaçan Penaltılar" bölümünde 4.sırada yer vermişler. İsteyen bakabilir.

Benim hatirladigim ilk mac kupada feneri 5'lik yaptigimiz mac. Tabi o zamanlar cok kücüktüm, mac saat 8'de baslamisti alman saatine göre ve bende daima aksam 19.30-20 gibi yatiyordum. sürekli iceriden spikerin gol sesi falan duyuluyordu, erkenden bir sürü ses gelmisti ve o ara uyumustum. ertesi sabah televizyonda galatasaray 5 atti falan diyorlardi. sonra bir zaman sonra galatasarayli oldum, bu günlerde hala galatasarayliyiz cok sükür :D

erciyes o sezon son macta iddiasiz sivas'tan 2 gol yiyip küme düsmüstü. rize macini hatirlamiyorum ama 9 kisi rakibi yenip son dakikada o golleri yemeseler adamlar kümede kalacakti. kadro okadar kötü degildi hatta ama simdi erciyes amatör kümede, kulüp kapanacak.

2006/2007 Sivasspor-Kayseri Erciyesspor dakika 90 gol Mehmet Yıldız tr.beinsports.com

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/goller/2006-2007/31/kayseri-erciyesspor/lazarov-652

Okan Koç. Ulan ne içimde kalmıştı herif ya bizle antremanlara çıkmıştı lisansı verilmediği için devam edememiştik.

Bursalı Sebastian Pinto vardı çok kaliteli forvetti bizi gördüğünde azanlardandı

Üst Alt