Süper Lig'de İlk Yarının En İyi 11'i - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de İlk Yarının En İyi 11'i

---------------------------Beto--------------------------
Mariano--------Maicon------Epureanu---Aziz Behich
---------------------------Badji-----------------------
Visca-----------Batalla---------Yazıcı-------Babel
-------------------------Gomis---------------------------

--------------------------Beto--------------------------
Mariano-------Maicon---------Pepe-----Aziz Behich
-------------Fernando----------Yusuf------------------
Visca-------------------Deniz--------------------Babel
-------------------------Gomis-------------------------

-------------------Haydar(Alanya)------------

Miguel Lopes-----Pepe------S.aziz-----Behiç

Valbuena----Fernando--Neumayr----Gary R.

------------------Tosun----Gomis-------------

--------------Beto-------------------
Mariano-Maicon-Pepe-Clichy
Visca-Fernando-Ndiaye-Valbuena
----------Gomis-Cenk----------------

---------Beto---------
Mariano--KanaBıyık--Pepe--Behich
------Fernando--Okay----
Visca--------Valbuena----
--Gomis--Burak Yılmaz--

TD: Sumudica-Tamer Tuna

Gümüş kadromu da yazayım bari..

--------Fabri------
Caiçara--Epueranu--Maicon--Clichy
-----Josef-----Badji-----
Babel----Andre Castro---Belhanda
------Vagner Love(Jahovic)-----

TD: Rıza Çalımbay-İgor Tudor

Mariano,Pepe,Babel,Cenk-Gomis 5lisi kesinlikle her 11de olmalı..Bu sene kaleci yönünden iyi bir sezon tüm takımların kalecileri iyi sayılır..Benim en çok dikkatimi çeken Haydar- Beto-Harun oldu .. Ama haydarın refleksleri çok iyi ve de az bilinen bir isim o yüzden onu tercih ediyorum..

Haydar -Mariano-Pepe-Serdar Aziz - Aziz Behich Fernando - Yusuf Yazıcı Valbuena - Babel - Cenk-Gomis

Maicon vasat bir adam, ilk yarının 11'ine falan giremez.

Gol atıyor diye seviyor şuan herkes sanırım.

ben sadece 3 büyükleri değil diğer maçları da vakit bulursam izliyorum. Bana göre KanaBıyık ve Pepe şu an en iyi performans gösteren stoperler. Biz şampiyonluğa oynayan takım için çok fazla gol yiyoruz. Oyunumuz riskli tamam da defans ve muslera da çok hata yapıyor.

Pp ndeki herif sağolsun

o adam sayesinde ligin en çok gol atan takımı,en zevk veren oyununu oynayan takım olduk. Hem hücum futbolu,baskılı futbol diyorsunuz,hem laf ediyorsunuz. Yediğimiz pek çok golde bireysel hata var.

Akhisar maçında yenen gollerde hocanın ne suçu var mesela? Malatya,Karabük maçı da aynı şekilde. Bunlar bireysel hata.

o adam sayesinde ligin en çok gol atan takımı,en zevk veren oyununu oynayan takım olduk. Hem hücum futbolu,baskılı futbol diyorsunuz,hem laf ediyorsunuz. Yediğimiz pek çok golde bireysel hata var.

Akhisar maçında yenen gollerde hocanın ne suçu var mesela? Malatya,Karabük maçı da aynı şekilde. Bunlar bireysel hata.

40 Milyon sen bile harcasan o kadarını yapardın önemli olan topçu almak değil oynatmak tudor 8.haftadan sonra o işi hiç yapamadı takım futbol olarakta , mental olarakta çöküşe girdi terim harici biri gelseydi bu çok iyi dediğin kadroyla hiç bişey yapamazdı ligi 4.sırada bitirirdik

40 Milyon sen bile harcasan o kadarını yapardın önemli olan topçu almak değil oynatmak tudor 8.haftadan sonra o işi hiç yapamadı takım futbol olarakta , mental olarakta çöküşe girdi terim harici biri gelseydi bu çok iyi dediğin kadroyla hiç bişey yapamazdı ligi 4.sırada bitirirdik

Hala 40Milyon diyorsunuz ya.. 20milyon satış yaptık zaten. Geçen seneye bak.. 20M harcadık o sene de. Bu sene sadece doğru isimler alındı.

Fenerbahçe 2 sene önce 60Milyon Euro harcadı ama sıfır başarı. Her şey harcanan para değil. Bunu anlamayacak kadar cahil olmayın.

Hala 40Milyon diyorsunuz ya.. 20milyon satış yaptık zaten. Geçen seneye bak.. 20M harcadık o sene de. Bu sene sadece doğru isimler alındı.

Fenerbahçe 2 sene önce 60Milyon Euro harcadı ama sıfır başarı. Her şey harcanan para değil. Bunu anlamayacak kadar cahil olmayın.

Ben yukarda ne yazdım canım kardeşim önemli olan topçu almak değil oynatmak tudor yapamıyordu bu işi sen ne dersen de

Üst Alt