Haber - Süper Lig'de Kümede Kalma Mücadelesi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Süper Lig'de Kümede Kalma Mücadelesi

Süper lige veda eden 4. takım kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    87
  • Anket kapatılmış .
Antep-Gümrük maçı berabere bitmez ve Ankaragücü, Pendiği yenemezse Ankaragücü ciddi olarak gidici gözüküyor. Ankara, Pendiği yenerse ve Antep-Gümrük maçını Gümrük kazanamazsa Gümrük gidiyor.

Burada kesin gitmiş olan tek takım Hatayspor. -bana göre-

Düğümü çözecek maç kesinlikle Ankaragücü-Pendik maçı olacaktır. Oldu ki mucize oldu çünkü bana göre mucize Pendik kazandı diyelim bu seferde son maçlar öncesinde tüm kartlar yeniden dağıtılır, Konya bile arada kaynayabilir.

Konya bu haftaki Kayseri maçını kazanmalı. Ankaragücü Pendik maçını kazanır Antep de Hatayı yenerse son hafta öncesi küme düşenler belli olmuş oluyor. Konya'nın galibiyeti işimize gelir.

Şampiyonluğun son maça kalacağını düşünmesem de ne olur ne olmaz. Sarı kart sınırında çok oyuncumuz var, o maça kalmasa iyi olur.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konya bu haftaki Kayseri maçını kazanmalı. Ankaragücü Pendik maçını kazanır Antep de Hatayı yenerse son hafta öncesi küme düşenler belli olmuş oluyor. Konya'nın galibiyeti işimize gelir.

Şampiyonluğun son maça kalacağını düşünmesem de ne olur ne olmaz. Sarı kart sınırında çok oyuncumuz var, o maça kalmasa iyi olur.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Antep hatayla oynamıyor ki. Ayrıca Konya deplasmanda Kayseri yi yenemez aga. Bizim maça kalır Konya nın işi bizim işimiz oraya kalmazsa iyi olacak sorun yaşamayız ama gerek yok o kadar strese.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Agücü düşerse Emre B. denen takıntılı herif yüzünden düşer pasla çıkma sevdasına önde basan her takım rahat pozisyon buluyor bunlara

Antep-Gümrük maçı berabere bitmez ve Ankaragücü, Pendiği yenemezse Ankaragücü ciddi olarak gidici gözüküyor. Ankara, Pendiği yenerse ve Antep-Gümrük maçını Gümrük kazanamazsa Gümrük gidiyor.

Burada kesin gitmiş olan tek takım Hatayspor. -bana göre-

Düğümü çözecek maç kesinlikle Ankaragücü-Pendik maçı olacaktır. Oldu ki mucize oldu çünkü bana göre mucize Pendik kazandı diyelim bu seferde son maçlar öncesinde tüm kartlar yeniden dağıtılır, Konya bile arada kaynayabilir.
Ankaragücü ile Trabzon'un arasi iyi. Trabzon bu hafta Basaksehir'i yener veya onlarla berabere kalirsa isi bitmis olur ve Ankaragücü macini birakir. 5 averaj farkini Basaksehir son macta Adana deplasmaninda kapatamaz.

Maalesef trabzon 3 tane saplayacak
Samsun düşmez ama belki de 1 puan falan kalacak arada.
Başkan olacak adam rize avrupa kovalarken reel fm oynayarak takımı düşürmeye çalışmaktan vazgeçmeli.

Altı üstü 3 tane sağlam oyuncu almalıyken bizim vazgeçtiğimiz heriflerin peşinden 5 ay koşup bizim maçtan sonra da beyin kalp diye saçmalamayı biliyor.

Sade bunlara da değil her oyuncu için farklı garip beyanı var adamın.Bunlar düşmanın değil yav senin verdiğinden daha iyi maaşa istanbulda her türlü kalırdı çocuklar.
Hem seni tercih edecekler sahibi olduğun kulüp için ter akıtacaklar hemde laf edeceksin.

Al adana başkanını vur buna

Bilmissin ama tersten :)

Samsunspor cok daha iyi bir ekip zaten dusmesi de imkansizdi diger les takimlara bakinca.
Eli arttiriyorum onceki renkdaslarin postlarina ithafen, Pendikspor'u da kucumsemeyelim kadrosu bireysel olarak iyi isimlerden olusuyor ve kalan iki maci kazandiklari takdirde kaliyorlar kume de ki cok da zor degil bunu yapmalari.

En çok Hatayspor' a şaşıyorum. Herifler kesin gidici gibiyken, AG ne son dk attıkları golle ümitlendiler. BJK ve Rize' yi yenmelerine şaşırmam ki 4 puan bile yetebilir ve sıyrılıp çıkarlar aradan. Konya Kayseri' ye yenilmezse yırtar; diğer dört takım birbirleriyle ölüm-kalım maçları oynayacaklar...

En çok Hatayspor' a şaşıyorum. Herifler kesin gidici gibiyken, AG ne son dk attıkları golle ümitlendiler. BJK ve Rize' yi yenmelerine şaşırmam ki 4 puan bile yetebilir ve sıyrılıp çıkarlar aradan. Konya Kayseri' ye yenilmezse yırtar; diğer dört takım birbirleriyle ölüm-kalım maçları oynayacaklar...
Billong'un diyetini ödeme gibi bir plan yoksa Beşiktaş'tan galibiyet bekliyorum....

Hiç beklenmedik bir şekilde strese giren Ankaragücü'ne bakmak lazım...

Mümkün değil gibi beşiktaş eğer kaybederse Avrupa'ya gitme ihtimali tamamen biter kupayı alamayacaklar.

Billong'un diyetini ödeme gibi bir plan yoksa Beşiktaş'tan galibiyet bekliyorum....

Hiç beklenmedik bir şekilde strese giren Ankaragücü'ne bakmak lazım...
Diyet söz konusu olmasa da BJK yi yenebilirler. Semih dahil önemli oyuncuları kupa maçı için dinlendireceklerine dair haber vardı, Muleka da sakat. BJK, kupa vasıtasıyla Avrupa' ya gitmek istiyor; aksi halde lige odaklanmak için gitmemeyi tercih edebilirler. Zaten tam kadro ile de bir şey oynadıkları yok. BJK kazansın, Hatay düşsün isterim şahsen...

Karagümrük düşsün abi her sene fenere yatip bize çelme takıyorlar geri Kalan takımlar şeyimizde olmamalıdır
- Emre mor fener renkli paylaşım yapar, fener maçına çıkmaz
- Emre Colak Karagümrükdeyken , 4 yıldız paylaşımı yaptığı için kadro disi bırakılır.
- Serdar Dursunu sezon başı alınır devre arası bedava geri verirler fener istediği için
- başkanı Galatasaraya gazoz parasına topçu yok deyip , Fener'e verir.
- Galatasaray hakkında hep olumsuz konuşurlar.

İnşallah düşerler birdaha da cikmazlar

Kayserispor - Konyaspor maçı berabere biter boşa oynatmasınlar eğer Hatayspor deplasmanda beşiktaş'ı yenemezse ki beşiktaş 5'nci sırayı kaybedebilir o yönden pek mümkün durmuyor Konyaspor 1 puan aldığı an hiçbir şartta düşmüyor.

Kayserispor - Konyaspor maçı berabere biter boşa oynatmasınlar eğer Hatayspor deplasmanda beşiktaş'ı yenemezse ki beşiktaş 5'nci sırayı kaybedebilir o yönden pek mümkün durmuyor Konyaspor 1 puan aldığı an hiçbir şartta düşmüyor.
Büyük ihtimalle öyle ama kesin değil. Yanlış bakmadıysam Hatay ve KG ile ikili averajları eşit ve genel averajı daha kötü. 41 puanla düşme ihtimali var yani.

Hatay, BJK-Rize maçlarından 4-6 puan alırsa Konya' yı geçer.

Mesela GA-KG berabere kalsa ve son maç KG Samsun' u yense geçer.

AG iki maçından birini kazansa geçer.

GA 4 puan alırsa geçer ki Pendik ve GA düşse bile düşen 4. takım Konya olur yukardaki ihtimallerde.

Bu hesap hoşuma gitmedi; Konya bizim maça ligde kalmış olarak çıks daha iyi tabii...

Üst Alt