Süper Lig'de Kümede Kalma Savaşı Kızıştı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Kümede Kalma Savaşı Kızıştı

Müdahale gelir Alanya gider. 3. takımı kestiremiyorum. Ankaragücü çıkarsa Osmanlı gidebilir. 19 Mayıs yıkılacak 3 takıma izin vermezler Ankara'ya. Konya'yı düşürmezler.

Kasımpaşa gitse iyi olur aslında çok gereksiz bir takım.

Konyaspor da umarım bu hafta kazanıp biraz olsun rahatlar. Haftaya daha kolay bir maç olması için bizim adımıza.

Konya nin hem memleketim hem de bize yarayan bir takim oldugu icin düsmesini istemem ligde o kadar gereksiz takim varken.

Düsmesini istedigim takimlar IBB, Kasimpasa, Karabük ve Osmanli. Seyircisiz, stadi kötü olan ve her türlü hükümet destegi gören takim görmek istemiyorum ligde.

Tabi bir de sikeciler klasmani var ama onlara birsey olmuyor.. Arti olarak PTT den Rize Süperlige cikmazsa sevinirim.

GB kendini yine ateşe attı. İkili averajda hem Konya hem Alanya avantajlı. Haftaya da Bjk deplasmanı var.

Beraberlik bile çok işine yarardı.

Sergen'in konyayı kurtarabileceğini düşünmüyorum kadro kalitesi olarak çok zayıflar hele ki orta saha ve stoper konusuna girmiyorum çünkü bu bölgeyi düşünürsek ligdeki en kötü karabükspordan sonra yer alırlar. Öyle bir transfer politikası izlediler ki eto, jahovic alana kadar 1 tanesini alıp 1 tane de orta saha(poko) alsalar şu an bambaşka bir konyaspor olabilirdi ama şov peşinde koşup eto - jahovic yaptılar ki düşerlerse 1 numaralı sorumlusu transferde bilinçsizlik olacaktır. Konyanın gideceği deplasmanlarda küme düşmede ki rakipleri osmanlı, bursa ve antalya'ya gidecek bu rakipleri dahi yenebileceğini düşünmüyorum. Konya'nın ikili averaj ve genel averajını düşününce düşme potasındaki rakiplerinin avantajı çok büyük böyle olunca konyanın işi cidden çok zor bu orta saha ve defans kurgusuyla kümede kalırlarsa en az şampiyon olmuş kadar başarılı olurlar

Şu an benim için en büyük düşme adayı; Gençlerbirliiği. Kadrosu zaten zayıf. Sessegnon dışında devre arası iyi transfer yapılmadı. Orta sahası bomboş adeta. Fikstürü de hayli zorlu. Stadları eski olduğundan içeride büyük atmosferde oluşmuyor.

İçeride Alanya ve Akhisar kayıplarını çok ararlar. En kötü 4 puan almaları lazımdı.

Onur Yücel Ozan Can Kati Uğur İz Ömer Tuğrul Yılmazer

Ne diyorsunuz beyler, Pasa'yi düsürebilir miyiz?

100.png

Üst Alt