Süper Lig'de Play-Off Sistemi Kabul Edildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Play-Off Sistemi Kabul Edildi!

Cevap: Süper Lig'de Play-Off sistemi Kabul edildi!

bakalım başkaları istedi! diye UEFA'dan bir kaç ay sonra CEZA gelicek mi!! UEFA'dan men cezaları gelirse o zaman MAA napacak çok merak ediyorum.Korkum, umarım UEFA Türk futbolunu Avrupa kupalarından MEN etmez.O zaman 15-20 milyon GS taraftarı senden çok kötü hesabını sorucak MAA. Şimdiye kadar GS yönetim ve Başkanı konuştu biz sustuk.Bakalım bundan sonra ne olucak.

Türk futbolunu bu PLAY-OFF sistemiyle daha da gerileten MAA, ALMIYCAM DİGİTÜRK..BATIN iyice.

Hangi üst düzey ligi örnek alarak getirik playoff u gerçekten rezalet belçikadan baska hangi ligde var böyle bir saçmalık

Uefa'nin adami play off sistemi bu sene uygulanamaz diyor, adamlar hic birsey yokmus gibi kabul ediyorlar.

Geri zekalilar.

Ne heyecani kaldi simdi, neden Dekoder alayim ki ben simdi?

Son 6 Play Off maci icin alirim, olur biter?

Arkadaşlar Playof geyiği febe ve bejekenin eksi puan alacağı için malinin onları potaya sokma taktiğidir bu kadar basit

Şike konusunda olsun bu konuda olsun tepkimizi koyduk yönetim olarak fakat yeterli değil..Hemen siniyoruz..Yönetim olarak tepkimizi sonuna kadar götüremiyoruz..Sen çok açık şekilde tepkini sonuna kadar koyarsın..Değişir değişmez o ayrı..

Bu arada aykut küçümen haddini bil.adam mı oldun len..efendi diye yuttururlar bize bu çakalı..

başkanın nerde ayhut,yöneticilerin nerde aykut..Bundan bahset sen..

Havuzdan çıkmamız lazım.Hadi D-Smart öde bizim tazminatı kaç TL olursa olsun D-Smart alırım.

Nasıl böyle düşünmeden yazabiliyorsunuz anlamıyorum. D-Smart nerenin kazası oluyor ki senin maçını yayınlayacak? Şeyimizin keyfine havuzdan çıkıp TFF nin malı olan ligde hala oynamaya devam edebileceğimizi nasıl düşünüyoruz?

Biraz mantık... Lütfen!

Madem iyice suyunu çıkaracaklar işin o zaman NBA gibi yapalim ligleri. Playoff olsun ama minimum iki yakaya ayrılsın ülke ligi. İki ya da belki daha fazla mahalli lig kendi içlerinde şampiyonları belirlesinler sonra playofflar başlasın. Yine NBA'daki draft sistemi getirilsin. Hiç olmadı en azından lig zevkli hale gelir ve draft sistemiyle büyüklerin tekeli ortadan kalkar. Bu haliyle derme çatma bir sistem gibi duruyor.

Diğer yandan işin özüne döneceksek, futbolun ruhu başka arkadaş bunu neden anlamayıp zorluyorlar anlamıyorum. Önce şike şimdi birileri para kaybetmesin diye eski köye yeni adet getiriyorlar. Bu zorlama kararlar futbolu futbol severlerden soğutur. Daha fazla gelir beklerken ters teperse daha az gelir bile elde edebilirler.

Arkadaşlar kulübü mail yağmuruna tutalım. Bunun için birlikte hareket edelim. Bu işe engel olalım. Geçmiş deneyimler maillerin etki ettiğini gösteriyor. Hadi organize olalım.

Derbilerde olan şansızlıgımız belli şampiyon falan olmamız zor

İşte türk futbolunun marka değeri,bundan başka değer kabul edilemez,hayırlı olsun!!

Dekoder_3.png

Yardirin beyler. Bunu aliyoruz.

Madem iyice suyunu çıkaracaklar işin o zaman NBA gibi yapalim ligleri. Playoff olsun ama minimum iki yakaya ayrılsın ülke ligi. İki ya da belki daha fazla mahalli lig kendi içlerinde şampiyonları belirlesinler sonra playofflar başlasın. Yine NBA'daki draft sistemi getirilsin. Hiç olmadı en azından lig zevkli hale gelir ve draft sistemiyle büyüklerin tekeli ortadan kalkar. Bu haliyle derme çatma bir sistem gibi duruyor.

Diğer yandan işin özüne döneceksek, futbolun ruhu başka arkadaş bunu neden anlamayıp zorluyorlar anlamıyorum. Önce şike şimdi birileri para kaybetmesin diye eski köye yeni adet getiriyorlar. Bu zorlama kararlar futbolu futbol severlerden soğutur. Daha fazla gelir beklerken ters teperse daha az gelir bile elde edebilirler.

Bu mantıklar sene 100 maç oynar artık takımlar.

Bana en çok koyan da bu süreçte hiç kirlenmeyen kulübümüzün en çok zararı gören takım pozisyonunda olmasıdır şuanda.. Pisliğe bulaşmış birsürü kulübün utanmaz haysiyetsiz tavırları midemi bulandırıyor.. Yazıklar olsun..

Üst Alt