Süper Lig'de Şampiyonluk Oranları Güncellendi | 06.05.2019 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Şampiyonluk Oranları Güncellendi | 06.05.2019

45257

Süper Lig'in 31. haftasının açılış maçında Sivasspor, evinde Başakşehir ile 0-0 berabere kaldı ve Medipol Başakşehir'e şampiyonluk yarışında büyük bir çelme taktı. Bu sonuçla 2 puanı sivasta bırakan Başakşehir puanını 63'e yükseltti.

Pazar günü ise zirveyi yakından ilgilendiren mücadelede Galatasaray ile Beşiktaş karşı karşıya geldi ve maç sarı-kırmızlıların 2-0 üstünlüğüyle sona erdi. Bu sonuçla Başakşehir'i yakalayan Galatasaray, averajla liderliği de eline aldı.

Bu sonuçlarının ardından Süper Lig'de şampiyonluk oranları en güçlü adayı Galatasaray oldu. Galatasaray şampiyon olur oranı 1.95'den 1.30'a kadar indi.

Galatasaray: 1.30
Başakşehir : 2.50
Beşiktaş : 30.00

GSCimbom

büzzüktaş 2. olmamalı, batmak üzereler, ts mutlaka içerdeki maçta küsküyü vermeli bu hıyarlara. zaten sergen yenemez v.parkta. kasımpaşa da rencide olur. yıkık fener bile 3-4 gol atabildi. TS mutlaka 3. olmalı mümkünse 2. olmalı, şuan şansı var mı pek bilmiyorum. başakşehirin maması kesileceği için önelemeyi zorlayabilir. gerçi zorlasa da geçemez de biz garanti altına alalım bu işi. hem bjk iflas eder, zaten fener gitti.

Bayern münihimizi kuracaz allahın izniyle, tabi tff denilen ucubeden 6+2 gibi garabet bir şey çıkmazsa

noldu zurnazen zarper red face bırakmışsın, kafamı kaşımak için elimi kaldırdığımda gelip elime mi çarptın :(

büzzüktaş 2. olmamalı, batmak üzereler, ts mutlaka içerdeki maçta küsküyü vermeli bu hıyarlara. zaten sergen yenemez v.parkta. kasımpaşa da rencide olur. yıkık fener bile 3-4 gol atabildi. TS mutlaka 3. olmalı mümkünse 2. olmalı, şuan şansı var mı pek bilmiyorum. başakşehirin maması kesileceği için önelemeyi zorlayabilir. gerçi zorlasa da geçemez de biz garanti altına alalım bu işi. hem bjk iflas eder, zaten fener gitti.

Bayern münihimizi kuracaz allahın izniyle, tabi tff denilen ucubeden 6+2 gibi garabet bir şey çıkmazsa

Şu 2. lik muhabbetleri en ayar olduğum muhabbet.

2. likte bir bok yok.2. olanın yeri dosdoğru Avrupa Ligi.Bu ülkede o elemeleri geçip de ŞL katılacak bir takım yok.Hele 3 tur bir de.Şunu anlayın artık.O yüzden kim 2. olursa olsun önemsiz,biz şampiyon olup ŞL biletini alalım da.Önelemede elenecek olan takım kim olursa olsun.

2. likte bir bok yok.2. olanın yeri dosdoğru Avrupa Ligi.Bu ülkede o elemeleri geçip de ŞL katılacak bir takım yok.Hele 3 tur bir de.Şunu anlayın artık.O yüzden kim 2. olursa olsun önemsiz,biz şampiyon olup ŞL biletini alalım da.Önelemede elenecek olan takım kim olursa olsun.

zarper işi garantiye alalım dedim, bu kadar ayar olmayı gerektirecek 1 şey olduğunu düşünmüyorum

Bjk bayagi iyi puan topladi.Her turda seribasi olacagindan onlarin biraz sansi var dogrusu.

Seribaşı olsa ne olacak ahbap takımları leş daha da leş olacak sezon bitince hem Uefada Çelşi harici şampiyon çıkarsa ki Arsenal olabilir bu takım 3 eleme oynuyacaklar 2 de bile şansları az 3 de ise bence hiç yok.

Zaten biraz sanslari var dedim kesin gecerler demedim.Basak'in eleme oynamasi bjkden daha karli diyorum.

Chelsea'nin sampiyon olma ihtimali de az degil bana gore.Favorim onlar

Üst Alt