Survivor All Star (2015) | TV8 - Sayfa 248 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2015) | TV8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Madem Survivor bitti bizde bir veda konuşması yapalım.
Öncelikle bu başlıkta yazma amacım başta Merve Aydın olmak üzere Anili, Dogukani, Hasani savunmakti.
Bazen uslubumu bozdum doldurusa geldim ama hiç terbiyemi bozmadım. Keşke Dün gece şampiyon Merve olsaydı. Gerçekten çok üzüldüm. Turabi performans olarak haketti elbette ama karakteri oturmamis bir kişilikti. Aslında söyleyecek çok şey var. Neyse. Bir MAFC üyesi olarak hedefimize tam olarak ulaşamadık. Belkide olacaktı zira smste çok ondeydik. Ama Mervenin babası Ufuk bey biraz saçma sapan konuşunca herkes istemsiz turabiye attı. Ve kaybettik. Artık Olimpiyatları bekleyeceğiz. Survivorda gonlumuzun 1.si olan Rüzgarın kızını Rioda Altın madalyayla göreceğiz. Haydi herkese selametle. Diğer Survivorlarida izleyeceğim elbet ama kimseye oyum yoktur. Çünkü biz sadece Survivorun en iyi bayan yarismacisini destekledik

630cbed95bcc4d647efa8a283410768c.jpg

Artik Rioda tek yürek. Sonsuza kadar Merve Aydın.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Madem Survivor bitti bizde bir veda konuşması yapalım.
Öncelikle bu başlıkta yazma amacım başta Merve Aydın olmak üzere Anili, Dogukani, Hasani savunmakti.
Bazen uslubumu bozdum doldurusa geldim ama hiç terbiyemi bozmadım. Keşke Dün gece şampiyon Merve olsaydı. Gerçekten çok üzüldüm. Turabi performans olarak haketti elbette ama karakteri oturmamis bir kişilikti. Aslında söyleyecek çok şey var. Neyse. Bir MAFC üyesi olarak hedefimize tam olarak ulaşamadık. Belkide olacaktı zira smste çok ondeydik. Ama Mervenin babası Ufuk bey biraz saçma sapan konuşunca herkes istemsiz turabiye attı. Ve kaybettik. Artık Olimpiyatları bekleyeceğiz. Survivorda gonlumuzun 1.si olan Rüzgarın kızını Rioda Altın madalyayla göreceğiz. Haydi herkese selametle. Diğer Survivorlarida izleyeceğim elbet ama kimseye oyum yoktur. Çünkü biz sadece Survivorun en iyi bayan yarismacisini destekledik

630cbed95bcc4d647efa8a283410768c.jpg

Artik Rioda tek yürek. Sonsuza kadar Merve Aydın.

Merve olimpiyata gidemez, giderse de sonuncu olup bizi rezil eder. Orada acunun torpilleri işlemez, aglayip zirlamak da ise yaramaz.

Turabi destekçisi Musap bile güzelce teşekkür edip tebrik etti ama 2 tane isimsiz varlık hâlâ saldiriyorlar .bişey demiyorum.
Bide bunlar hakanci. Başkasının şeyiyle gerdege girilmez deyip susuyorum.

Tebrik edin demiyorum ama saygi duymanizi rica ediyorum.

Neyse siz anca ergen ergen satasmayi biliyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt