Survivor All Star (2018) - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2018)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bursasporlu Ertan Müthişti...Şu anki survivor formatını tüm dünyada değiştiren adamdır...İzlemeyenler bilmez...SMS, düello, sembol, kişisel dokunulmazlık tüm bunlar Ertan-Oğuzhan-Aydın şeytan üçlüsüne karşı acunun geliştirdiği çözümlerdi :)

Videoya bak Aydın 5.kol olarak çalışıyor safların haberi yok..."O kadar diğerli bana oy atmaz zaten"..."Oğuzhanı gönderiyoruz abi"...Oğuzhan son 5'e; Ertan son 4'e, Aydın da son'e girdi şişman metin bile Hakan'ı elemişti...
O muhabbetler iyidi ya biraz çocukça olsa da.

Acun bu sezon şampiyon olan takımı açıklamadı bu arada yarışmacılara. Hain Acun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Damla & Anıl aşkı açıkçası canımı sıkmakta şimdi sırf bu yüzden, Sinsicem ve prenses(murad) güç odağını kendilerinde toplamak amacıyla damlanın yanında anılı da şer grublarına dahil ettiler. Bu masanın açık hedefi ilerleyen süreçte büyük usta Hakan ve tony montana nagehan olacak gibi görünüyor. Hakan başgan kız kardeşi Yağmur gittikten sonra adada ki tüm konsey gücünü kaybedecek ve çanlar çalmaya başlayacak.

Ama şunu söyleyebilirim ki Hakan Özcimbomlu bu hinlikleri yarına bırakır ama yanlarına bırakmaz.

Damla & Anıl aşkı açıkçası canımı sıkmakta şimdi sırf bu yüzden, Sinsicem ve prenses(murad) güç odağını kendilerinde toplamak amacıyla damlanın yanında anılı da şer grublarına dahil ettiler. Bu masanın açık hedefi ilerleyen süreçte büyük usta Hakan ve tony montana nagehan olacak gibi görünüyor. Hakan başgan kız kardeşi Yağmur gittikten sonra adada ki tüm konsey gücünü kaybedecek ve çanlar çalmaya başlayacak.

Ama şunu söyleyebilirim ki Hakan Özcimbomlu bu hinlikleri yarına bırakır ama yanlarına bırakmaz.

hakanin kalkip dans etmesini beklerdim cok ilimli bir tepki vermis dogrusu
buyuk kaptan umit karan en cok sevinmis

Adem şampiyonluğa koşar adım gidiyor diye düşünüyorum , Tüm takımından destek görüyor karşıda zıtlaştığı bir adam olmadı ve kendi destekçileri zaten çok fazla , Turabi herkesle kavga edip şovmenlik yapıyor ama büyük finale Ademle falan kalırsa madara olacak demedi demeyin

Hakan kral moralsiz olduğundan sevinememiş. Sırf arkadaşları diye her oyunu kaybeden Murat yerine Hakan’ı söylüyorlar. Bu mantıkla devam ederlerse adam kalmayacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt