Survivor l Ünlüler-Gönüllüler l Show Tv - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor l Ünlüler-Gönüllüler l Show Tv

Cevap: Survivor l Ünlüler-Gönüllüler l Show Tv

Nihat yarışmada Derya'yı geçti diyorsunuz ama yarışmalar adil miydi ? 2 tane denge oyunu 1 tane güç oyunu vardı.

Ayrıca puanlama sisteminde denge oyunlarının her birine 1 puan verirken bayrak almada neden toptan 5 puan alındı ? Madem öyle, her alınan bayrağa 1 puan verilseydi. Derya bayrak almada iki rakibini aynı pakete koydu ...

;)

Her bayraga 1 puan verdiler. 5 bayraktan sonrasi icin puanlama. hatta Nihat 6 tane cubuk aldi. 1 puan aldi. Derya 10 tane cubuk aldi. 5 puan aldi

Taner yine olur o zaman kesin.

Yun-Tur Survivor'ını kazanan Derya'da olur.

FB-GS'yi kazanan kız olur,o ekipten Galatasaray'lı hayvani bir herif vardı.O da olur.

Güzel olur güzel.

Metehan olması lazım.

Ulan Mesut ve Cevdet'in nasıl elendiği aklıma geldi, sinirlendim yine. 10 kat iyiydik onlardan kaybettik.

Valla bence en güzel survivor,Kanal d'de yayınlanandı.Kel bi adam sunuyordu programı.Hatta 1. olanda arka sokaklarda oynayan Uğur'du.O harbi Survivor'dı.

F6FFE93CEB3142C39A85EAB8210DC6AC.jpg

İlk haftalarda Deniz diye biri vardı, iri güçlü bir adamdı o da. Bizimkiler boşuna yollamıştı. :sad007:

Bu dandik yarışmayı kim kazandı arkadaşlar?

Galatasaraylı yüzücü vardı o ne oldu. Birinci olan o mu

Yarışmanın en iyi 4'ü bizdeki Mesut, Cevdet, Metehan ve Deniz'di. Mesut ve Cevdet kendine hayrı olmayan iki uyuz Fenerli kıza elenmişti, sçma yarışma yüzünden. Acun :sopa:

Aslanlar - Kanaryalar

Türkiye- yunanistan

Bu yarışmaların eski görünütlerine bakıyorum. Acun'un git gide nasıl koyverdiği belli oluyor. Programın kalitesi baya düşmüş. Yayınlar daha güzelmiş.

Nihat'a kapak olsun.

Nihat'a acayip uyuz oluyordum, sonra sevmeye baslamisken tekrar uyuz oldum ve oyle de kaldi.

kalori kaybetmemek icin balik tutmuyordum, parayi olimpiyatlar icin harcamak istiyorum diyen bir sahis kazandi.

derya iyi tribünlere oynadi...

Öyle deme hayvanları çok seviyormuş, kıyamamış balıklara. :D

evet evet...baskalarinin tuttugu baliklari löp löp yiyordu ama. :asd:

bencil insan herzaman bencildir. birak esine dostuna, derya'dan kimseye hayir gelmez.

bizim kulüp ile de sanirsam kavgali bir sekilde ayrildi...kisisel menfaatlerini hep ön planda tutan birisi kazandi.

Üst Alt