Survivor Ünlüler - Gönüllüler (2017) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor Ünlüler - Gönüllüler (2017)

Tarık Mengüç ne öyle ya bildiğin bayram çocukları gibi şen ama şavaş güç filan bir şeyler anlatıyor. Birde ülkenin durumunda böyle saçma programların yapılmasını geçtim söylemlere dikkat etseler bari asmak kesmek sanki çok lazımmış gibi...

İlhan mansız takımının lideri olucaktir. Tecrübeli kaliteli bir sporcu. Kargalar baya destek verecekler. Fenevliler Havuç ve Serhata destek atacaklar.

Ünlülerden Tarık Menguc, Seda Demir. Gönüllülerde Tuğçe Demir ve Denisa leş gibi.

İlhan mansız takımının lideri olucaktir. Tecrübeli kaliteli bir sporcu. Kargalar baya destek verecekler. Fenevliler Havuç ve Serhata destek atacaklar.

Ünlülerden Tarık Menguc, Seda Demir. Gönüllülerde Tuğçe Demir ve Denisa leş gibi.

raw

reis senden ahmet çalık yorumu bekledim saatler önce alıntı yapmıştım dönmedin. gelmişin burada yiğit kovalıyon gene
ayıp şu yaptğın

Serdar Aziz > Ahmet calik. Sezon basinda Serdari tercih ettik. Ahmet tamamiyle sacma olur bu saatden sonra. Üstelik bize lider ve tecrübeli bir stoper lazim (sol ayakli ideal olur). Bu tip bir stoper arti Ahmet Calik gelirse eyvallah

geçmiş senelerdeki yarışmalardan daha çok tanıdık ünlü olmasına rağmen yine de bunların hangisi ünlü diyenleri gördük ya.
çocuklar duymasının havucunu, şakşuka tarık mengüçü, tarkanın eski baldızı bernayı, çılgın sedatı hadi bilmiyon ilhanla serhatıda mı bilmiyonuz.

Üst Alt