Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat

Cevap: Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Cmtsi - Pazar - Ptesi | 20.00 | Show TV

Anıl bildiğin güzelleşmiş o.0 Hayim hahahahaha :asd:

+Ünsüz düşmesine örnek ver evladım.

-Hayim hocam.

+Çık dışarı !

Anıl hızlı ve öfkelideki herifin türk versiyonu la

Finalin adı

Anıl Begüm Nihat Hasan

Kazanacak Kişi

Anıl

Begüm sulanarak finale cikti, Anil'da gruplasma ile devam geldi. Hasan'da sürekli arkadan is cevirdi. Tek dürüst kisi olan Nihat'i destekliyorum. Bu seneki Survivor sinifta kaldi biraz.

ne olursa olsun begüm haketti finale çıkmayı. tek kız olarak buralara kadar geldi ve ödül oyunlarında da çoğu kez yendi erkekleri.

Nihat icin pis bir yarisma oldu, birinin bacagini dusunurken digerinin karnini hesaba katmadilar ,Hasan'a boylece bir kisi rakip kaldi ve Hasan kazandi.

Nihat kalsa da kazanamaz,digerleri de dahil,cunku 3 kisi direkt sms yaparlarsa gecen sefer ki gibi maalesef Anil acik ara birinci bitirir.

Yarışmayı hakeden Nihat.

Başından beri destekledim onu çünkü duruşunu bozmadı.Yürü be Nihat....

Nihat ve Hasan finalde. SMS'ler belirliyor sampiyonu, böyle birsey olmamali yahu. Oyun falan olmaliydi.

SMS belirlesin daha iyi; Ben Nihat'ın kazanmasını isterim ama dünkü seçilen oyunlar 1 Nihat 2 Hasan'a göreydi,Anıl'a görede bir oyun konması lazımdı.Hele ki son oyunu görünce Hasan finalde dedim,bir kişinin kolları ve bacakları yeterince uzunsa istediği kadar asılı kalır orada.

Biraz düzgün seçimler yapabilse oyunla finalin olması daha iyiydi.

nihat zaten adaya gelmek için para aldı (hasan almadıysa sonuçta o da ünlü azda olsa) o yüzden hasan kazansın

Nasıl yani Nihat ve Hasan mı finalde şimdi. Ne ara SMS oldu yaw. Dün akşam daha oyun olmadı mı, bugün SMS olmalıydı.

Boşver Berat ,genç kızlar Anıl yerine seni seçti,ne yapacaksın şimdi Anıl kazanmış kaybetmiş :D

Senelerden beri tüm yarışmalar öyledir, X noter başkatibi denir uyutulur,eskiden fiziksel olarak yarışmalara çıkarlardı,artık o da yok :D Acun bir şeyler diyor,ne diyorsa o :D

Görüntü olarak Anıl hiç yarışma kazanamadığı için elenmesi zaten normaldi ama diğer yandan bakacak olursak Anıl'ın diğer ikisine üstünlük sağladığı oyun yoktu; o konuda haksızlık oldu.

Üst Alt