Suskunlar - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suskunlar

Cevap: Suskunlar | Perşembe | 20.00 | Show TV

[video=youtube;viK-Dawvo2E]https://www.youtube.com/watch?v=viK-Dawvo2E[/video]

[video=youtube;4Y_qqq-uiTU]https://www.youtube.com/watch?v=4Y_qqq-uiTU[/video]

Yerli dizi izlemiyorum. Suskunlar: Perşembe 20:00 falan yazınca akşamki Fener maçından bahsediyor sandım :)

------------SPOILER----------------

Bu Nisan Ecevit'le beraber olmasin sonra? Yani iliski anlaminda degil ama Gururu birakabilir, onu karsisina alabilir. Bunun sinyallerini veriyor (tabi butun detaylar oyun degilse).

O degil de bende Ecevit gibi uzaktan birini sevmekten biktim, yillarca unutamadigim birini. Baskalariyla birlikte oldum ama "O" yarami kimse saramadi.

------------SPOILER----------------

Bu Nisan Ecevit'le beraber olmasin sonra? Yani iliski anlaminda degil ama Gururu birakabilir, onu karsisina alabilir. Bunun sinyallerini veriyor (tabi butun detaylar oyun degilse).

O degil de bende Ecevit gibi uzaktan birini sevmekten biktim, yillarca unutamadigim birini. Baskalariyla birlikte oldum ama "O" yarami kimse saramadi.

bana da ilk basta oyle geldi ama bence degil, gurur'a ne olursa olsun seni birakmayacagim demisti. hatta bi sonraki bolum gurura gittiginde gercekte o olayin nasil oldugunu soyleyebilir belki de gercekten oldurdu.

bana da ilk basta oyle geldi ama bence degil, gurur'a ne olursa olsun seni birakmayacagim demisti. hatta bi sonraki bolum gurura gittiginde gercekte o olayin nasil oldugunu soyleyebilir belki de gercekten oldurdu.

Valla bende bilemiyorum artik, o olay gercekten mi oyle oldu yoksa yalan mi soyledi onumuzde ki bolum(ler)de ortaya cikar herhalde. Kiz Ecevit'e baya yakisiyor, onunla birlikte olsa iyi olur. Ahu'dan hayir gelmez zaten, Bilal var ortada. Fragmanlar ciksada bi fikir edinsek :D.

oldboy-dae-su-oh-with-hammer.jpg

Sarı'nın elamanlara çekiçle dalması, OlDBoy'dan Dae-su Oh reis'i hatırlattı.. :b5:

[video=youtube;ECQMW73hurc]https://www.youtube.com/watch?v=ECQMW73hurc[/video]

Ecevit'le Ahu'nun isi de cok zor, birbirlerini deli gibi seviyorlar ama beraber olamiyorlar. Cok berbat bir durum.

[video=youtube;K6WhSGT-6oE]https://www.youtube.com/watch?v=K6WhSGT-6oE[/video]

Arka sıradakileri bir bir topluyolar

Benim kafama takılan konu "Sarı" lakabıyla dizide rol alan Bilal karakterinin kara kaşlı, kara gözlü, oldukça esmer Sarp Akkaya tarafından canlandırılması. Sarı Bilal lakabı çocukluğuyla örtüşüyor ama o çocuğun Sarp Akkaya'ya dönüşmesi nasıl gerçekleşmiş merak ediyorum. Geçen sezonu çok izleyemedim belki onunla ilgili flashbackler olmuştur ama eğer olmadıysa açıklığa kavuşturulması gereken bir mevzu..

Benim kafama takılan konu "Sarı" lakabıyla dizide rol alan Bilal karakterinin kara kaşlı, kara gözlü, oldukça esmer Sarp Akkaya tarafından canlandırılması. Sarı Bilal lakabı çocukluğuyla örtüşüyor ama o çocuğun Sarp Akkaya'ya dönüşmesi nasıl gerçekleşmiş merak ediyorum. Geçen sezonu çok izleyemedim belki onunla ilgili flashbackler olmuştur ama eğer olmadıysa açıklığa kavuşturulması gereken bir mevzu..

Emrah cocukluguma ait onca fotograf var hepsinde bildigin altın cocukmusum şimdi karakuru bişeyim ona takılmamak lazım bence olabilen seyler yani

Hapiste ki yasadiklari yetmez mi degismek icin? Hic birsey yasamamis olsalar bile insan degisebiliyor, bu biraz da ortam'a bagli. Gercek hayat da bu boyledir, benim bi Cin'li arkadasim vardi. Bildigin icine kapanik, suskun birisiydi. Derslerine cok calisirdi. Yillar sonra bi gordum, artist olmus. Kopya ceker olmus, ogretmeni falan cakmis 0 almis falan da filan. Bam baska birisi olmus yani.

Üst Alt