Suskunlar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suskunlar

Cevap: Suskunlar | Perşembe | 20.00 | Show TV

Sağlam bölüm olmuş, davadaki planları suya düştü bakalım neler yapacaklar, sarınında en sonda gizli işler yapması başına iş açabilir gibi.

İlk 5 bölümde Sait'le, İrfan'ın hapise gireceğini düşünen olmamıştır heralde. Güzel bölümdü. Tuncel Kurtiz'in diziye dahil olacağı gibisinden haberler var. Eğer gelir ise diziye renk katacaktır.

Çok kaliteli dizi insallah bozmazlar diye umud ediyorum. :eek:

Bu tempoda devam ederse en iyi Türk dizisi olur gibime geliyor. Oyunculuk, senaryo, kurgu, ses, görüntü herşey muhteşem ve Türkiye standartlarının çook üstünde!

Dayi dizinin kadrosuna dahil oluyormus. :D

3w548.jpg

:bid:

Ecevit'in babası rolüyle dahil olacak deniliyordu ama Sarp Akkaya twitterdan bu haberi yalanladı.

Süper bir bölümdü. Önümüzdeki bölüm neler olacak çok merak ediyorum. Ortalık iyice kızışmaya başladı :)

Bu arada ben de demin yeni bölümü izledim. Mahkeme sahnesi biraz basit gibi geldi bana. Herseyi düsünüyorlar ama Hüseyin'in ailesini unutuyorlar, orda cok basit bir hata yapmislar. Hüseyin'in bir b.kluk cikaracagini ben cok önceden tahmin etmistim.

Dizi su ana kadar Türkiye standartlarina göre cok iyi gidiyor ama efsane bir yapim olmasi icin daha etkileyici, sasirtici ve heyecanli seyler lazim. Mesela ben Ezel'i izlerken hep ters köse olurdum, bunda pek olmuyorum ya da olamiyorum. Bi de Ezel dizisini izlerken insani büyüleyen bir sihir vardi, anlatilmaz bir seydi bu ve bu büyü sayesinde ben her bölümü iple cekerdim, final bölümüne kadar da böyle oldu bu. InsAllah bu büyüyü Suskunlar dizisinde de bulurum ama pek bulacagimi sanmiyorum gibi geliyor bana, umarim en azindan b.kunu cikarmadan diziyi sürdürürler.

Bu arada ben de demin yeni bölümü izledim. Mahkeme sahnesi biraz basit gibi geldi bana. Herseyi düsünüyorlar ama Hüseyin'in ailesini unutuyorlar, orda cok basit bir hata yapmislar. Hüseyin'in bir b.kluk cikaracagini ben cok önceden tahmin etmistim.

Dizi su ana kadar Türkiye standartlarina göre cok iyi gidiyor ama efsane bir yapim olmasi icin daha etkileyici, sasirtici ve heyecanli seyler lazim. Mesela ben Ezel'i izlerken hep ters köse olurdum, bunda pek olmuyorum ya da olamiyorum. Bi de Ezel dizisini izlerken insani büyüleyen bir sihir vardi, anlatilmaz bir seydi bu ve bu büyü sayesinde ben her bölümü iple cekerdim, final bölümüne kadar da böyle oldu bu. InsAllah bu büyüyü Suskunlar dizisinde de bulurum ama pek bulacagimi sanmiyorum gibi geliyor bana, umarim en azindan b.kunu cikarmadan diziyi sürdürürler.

Suskunlari cok begenmeme ragmen yeni bolumleri iple cekmiyorum. Ama muhtemelen bir cok diziye baktigim icindir. Ezel doneminde bi Ezel'e bakardim baska diziye de bakmazdim mesela. Ama yabanci dizilere basladigimdan beri yerli dizilere bakmaz oldum, bi gecen hafta Suskunlara basladim iste. Ucurum ve Kuzey Guney'e de baslayacagim. Avrupa Avrupa da guzeldir ama hangi birine bakim be abi, o kadar dizi bakiyorum ki cok zamanim olmasina ragmen yetismiyor :D.

Suskunlari cok begenmeme ragmen yeni bolumleri iple cekmiyorum. Ama muhtemelen bir cok diziye baktigim icindir. Ezel doneminde bi Ezel'e bakardim baska diziye de bakmazdim mesela. Ama yabanci dizilere basladigimdan beri yerli dizilere bakmaz oldum, bi gecen hafta Suskunlara basladim iste. Ucurum ve Kuzey Guney'e de baslayacagim. Avrupa Avrupa da guzeldir ama hangi birine bakim be abi, o kadar dizi bakiyorum ki cok zamanim olmasina ragmen yetismiyor :D.

Ben izledigim dizileri günlerine göre siraladim. Pazartesi'den Pazar'a kadar hemen hemen her gün bir dizi izliyorum, böylece hep izleyecek bisey buluyorum. Ben de daha cok yabanci dizilere bakiyorum, Türkiye'den 2-3 diziye bakiyorum sadece. :D

yeni bölüm fragmani

[video=youtube;iXAVs3RE_sA]https://www.youtube.com/watch?v=iXAVs3RE_sA[/video]

SPOILER. Izlememis olanlar yorumu okumasin.

Yeni bolum cok guzeldi ama daha cok silahli sahneler yer almali artik. Silahli sahnelere hastayim, bugun oyle bir sahne vardi ama bos s!ktilar oysa dusmanla catismalar olursa daha iyi olacaktir ki belali Naim bu konu da dizi'ye renk katacak gibi. Ama suna uzuldum, Naim ogluna yalan soyledi Bilal'i kullanarak. Keske dogru'lari soylemis olsaydi. Tamam oglunu gercekten seviyor adam ve gercekten onun icin yapiyor ama yalanlarla olmaz be aga, dogrulari soyleyerek yap.

Adamlar burayi takip ediyorlar, ilk defa ters köse oldum. :asd: Bu bölüm cok güzeldi. Önce Ecevit'in babasina acimistim ama sonra herif tam bir serefsiz cikti. Bakalim Ecevit ilerleyen haftalarda ne yapacak.

Üst Alt