Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2

Türkiye'de hakettiği değerden fazlası verilmiş bir adam. Öte yandan klasik 10 numara olduğunu da pek düşünmüyorum. Gelirse ne olur? Orta 3'lü için iyi bir alternatif. Alternatif olacak bir oyuncuya 3 milyon €'dan fazlasını vermenin de manası olmaz.

bunu bilmek için illa ikisini de yanyana mı izlemek gerek.

ikisi de ofansı güçlü, defansı daha zayıf oyuncular. ikisi de orta alan savunmasını, alan daraltmasını bilmeyen oyuncular. bu ikisi mi birbirinin açığını kapatacak? gerçekçi olalım tabata lincoln'den daha çok koşuyor olabilir ama bu defansı daha kuvvetli anlamına gelmez.

Arda Manisa da bek oynadı bu oyuncunun defansı zayıfsa bir sezon nasıl bek oynadı soruyorum??

Gelmesi fena olmaz ama yedek bırakmak için yabancı da almayacağımıza göre sistemde nereye monte edicez.

Tabata sandığınızdan daha iyi bir oyuncu..Bu takımda M.güven ayhan varken tabata hayli hayli oynar..Ucuza alabilirsek çok iyi olur..

geleçeğini sanmıorum kızıl daha bugün tabata kalaçak diyodu geçiniz bunları!

Tabata sandığınızdan daha iyi bir oyuncu..Bu takımda M.güven ayhan varken tabata hayli hayli oynar..Ucuza alabilirsek çok iyi olur..

Kusura bakma ama, Ayhan'a tek kelime söyletmem! Adam orta sahada, göbekte en iyisiydi bu sene bence! Cok kosuyordu ve cok is yapiyordu! Mehmet güvenle kiyasliyorsun ya, helal olsun... Mehmet Ayhan'in sol kramponu bile olamaz...

Ayhan a laf bilmiyorum ne kadar doğru bence geçmiş sezonun en iyilerinden di Tabata ile ikisinin fonksiyonlarıda ayrı. Karlıştırmak ne kadar doğru olur bilinmez.

topu kovalayan iyi bir futbolcu aynı zamanda skorada katkı yapıyor antepteki gibi tek adam olmayacak kesinlikle 10 numara tarzında bir futbolcu değil bana göre

Kusura bakma ama, Ayhan'a tek kelime söyletmem! Adam orta sahada, göbekte en iyisiydi bu sene bence! Cok kosuyordu ve cok is yapiyordu! Mehmet güvenle kiyasliyorsun ya, helal olsun... Mehmet Ayhan'in sol kramponu bile olamaz...

Ayhan a laf bilmiyorum ne kadar doğru bence geçmiş sezonun en iyilerinden di Tabata ile ikisinin fonksiyonlarıda ayrı. Karlıştırmak ne kadar doğru olur bilinmez.

Sagol destek icin :) ama gercekten, Cesar'in hakki, Cesar'a yani :D

Büyük takım topçusu değil Tabata.. Hüsran olur gelirse. Boşuna masraf + yabancı kontenjanı..

Arda Manisa da bek oynadı bu oyuncunun defansı zayıfsa bir sezon nasıl bek oynadı soruyorum??

kanat savunmasıyla orta alan savunması farklıdır. kanat savunmasında oyuncuyu kaçırmamak, çabukluk esas olandır. biraz da kademe biliyorsa eğer futbolcu sorun çekmez. ama orta alanda önde basma, alan daraltma, ikili mücadeleler gibi unsurlar daha çok ön plana çıkıyor.

hem benim demek istediğim arda orta sahada oynayamaz değil, arda büyük ihtimal bu sene orta sahada oynayacak. mücadelesi, hırsıyla bu açıkları kapayabilir. yaşı da genç bir bölgeye adapte olmakta fazla zorluk çekmez.

benim demek istediğim bu tipte ofansif-oyuncudan bozma iki oyuncu orta sahada yanayna zorluk çekerler. kaldı ki ikisi birbirinin açıklarını kapatacak oyuncular değil. arda orta sahada oynar ama yanında onun açıklarını kapatabileek biriyle, bu kesinlikle tabata değil. yanyana oynadılar da gördün mü diyorsun, gelip de yanyana oynarlarsa görürsün ne demek istediğimi.

ayrıca tabata bence "overrated" bir oyuncu. kaldı ki antep 5M euro'dan aşağısını istemeyecektir (ismail 6M+2 oyuncuya gitti). yedek alınmak için pahalı bir oyuncu. tabata'nın yerine arda'nın orta sahadaki partneri oyunu iki yönlü oynayan emana, biglia tarzı oyunculardır. olmadı linderoth da arda'yla uyumlu olabilir.

Bencede Ayhan'a karşı bir antipati oluşmuş geçen yıl mükemmel bir oyun sergiledi ve her yıl oyununun üstüne koyuyor, her mevkide oynadı. İyiki Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt