Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2

tabata iyidir keşke gelse de. KOnuya kilit gerekmez mi kızıl açıklamış kesinlikle yok böle bişi die

Osman Abi eyyamcılık yapmış yakışmıyor bu renklere gönül veren birisine,özellikle de medya da ardı ardına yer alan Adnan Polat bırakıyor,Arda'yı Aziz istiyor ,Topal seneye İspanya'da haberlerinden sonra.

Galatasaray Klübünün bir transfer bütçesi var 10 milyon olur ,15 milyon olur veyahut 7 milyon olur ama mutlaka transfer yapacak kadar vardır.Servet gidemiyor transfer yapılmayacak şeklinde bile haber yaptılar.

Adnan Polat'ı çok seven beğenen birisi değilim ama çok değerli Galatasaraylı yazarlarımız Fener medyasının gazını alacağına bu çıkışları ile çanak tutuyor .

Galatasaray belki önemli sakatlıklar geçirmiş gözden az da olsa düşmüş oyunculara yönelecektir ama bu isimler Rosicky gibi Owen gibi yada Kewell gibi kendini tekrar kanıtlamak isteği bulunan bunu ifade eden kaliteli oyuncular olacaktır.

Transfer ekibimizi oyuncu zaten tatmin etmişse eğer varsa eski sakatlığı mutlaka kontrol edilip iyileşmiş ise alınacaktır.

Aksini düşünen ben Haldun Üstünel'e güvenmiyorum demeli.Benim klübümün parası yok rakibi gibi hovardaca para harcayamıyor bende bunun ezikliğini yaşıyorum demeli ki ne kadar maddiyatçı yada Galatasaraylılığı benimsememiş görelim.

Herkes birbirine soruyor transferi msj olarak atmışlar Gsmobile 'da ;burda bu kadar aktif Galatasaraylı olmasına rağmen,üye olanların kaçının GSmobile hattı var da Quaresma'ları Babel'leri isteme hovardalığına sahip oluyoruz.

Bence keşke olsa da; Owen +Rosicky+Neil bonservissiz alınıp transfer kapatılsa,forma satışıyla aylıklarının bir kısmı çıkar.Üstüne de Lincoln+Nonda+Şaş+Karan ne varsa satılsın 4-5 milyon kara geçilsin.O artı parayla Dos Santos gibi birisi alınabilir.

Rijkaard ve ekibi en büyük transferimiz.Bende Quaresma'lar,Babel'ler,Hleb'ler gelsin isterim gelmese de

HEP DESTEK TAM DESTEK...

Hani yaşı başı olmasa Fatih Terim iyi demiş diyeceğim.Ona bilgi koklatmadıkları için kuyruk acısı yaşıyor.Alayınız gelin,siyasi ekonomik gücünüzle gelin, hiç birinize zerre değer vermiyorum. Allah Galatasaray'ın kötülüğünün düşünenlerin topunun belasını versin, soylarını kurutsun.

osman abi eyyamcılık yapmış yakışmıyor bu renklere gönül veren birisine,özellikle de medya da ardı ardına yer alan adnan polat bırakıyor,arda'yı aziz istiyor ,topal seneye ispanya'da haberlerinden sonra.

Galatasaray klübünün bir transfer bütçesi var 10 milyon olur ,15 milyon olur veyahut 7 milyon olur ama mutlaka transfer yapacak kadar vardır.servet gidemiyor transfer yapılmayacak şeklinde bile haber yaptılar.

Adnan polat'ı çok seven beğenen birisi değilim ama çok değerli galatasaraylı yazarlarımız fener medyasının gazını alacağına bu çıkışları ile çanak tutuyor .

Galatasaray belki önemli sakatlıklar geçirmiş gözden az da olsa düşmüş oyunculara yönelecektir ama bu isimler rosicky gibi owen gibi yada kewell gibi kendini tekrar kanıtlamak isteği bulunan bunu ifade eden kaliteli oyuncular olacaktır.

Transfer ekibimizi oyuncu zaten tatmin etmişse eğer varsa eski sakatlığı mutlaka kontrol edilip iyileşmiş ise alınacaktır.

Aksini düşünen ben haldun üstünel'e güvenmiyorum demeli.benim klübümün parası yok rakibi gibi hovardaca para harcayamıyor bende bunun ezikliğini yaşıyorum demeli ki ne kadar maddiyatçı yada galatasaraylılığı benimsememiş görelim.

Herkes birbirine soruyor transferi msj olarak atmışlar gsmobile 'da ;burda bu kadar aktif galatasaraylı olmasına rağmen,üye olanların kaçının gsmobile hattı var da quaresma'ları babel'leri isteme hovardalığına sahip oluyoruz.

Bence keşke olsa da; owen +rosicky+neil bonservissiz alınıp transfer kapatılsa,forma satışıyla aylıklarının bir kısmı çıkar.üstüne de lincoln+nonda+şaş+karan ne varsa satılsın 4-5 milyon kara geçilsin.o artı parayla dos santos gibi birisi alınabilir.

Rijkaard ve ekibi en büyük transferimiz.bende quaresma'lar,babel'ler,hleb'ler gelsin isterim gelmese de

hep destek tam destek...

bravo :007:

bnce bu adam rahat 11de oynar o kalitede bir oyuncu 4-3-3ün ileri sol ucunda rahatlıkla oynar .

Şu an 30 yaşına gelmiş ,öncesinde;Avrupa'nın bütün dikkatlerinin üzerinde olduğu bir ligde 28 yaşına kadar farkedilmeden top oynamış birisini almak onu yeniden keşfetmeye çalışmak olur.

Tabata TSL için kaliteli bir oyuncu olabilir ama üst düzey maçlarda büyük bir takım forması altında oynamak çok farklıdır.Üstelik bu yaştan sonra yetenekleri gelişmez daha çok körelir.

Şöyle bir söz var ''gençler bilebilse ,yaşlılar yapabilse'' .Daha çok genç ve kariyerinde çıkış yakalamayı bekleyen Dos Santos gibi bir yetenek varken Sayın Kızıl'ı zengin etmek saçma olur olsa olsa Adnan Sezgin işi olur.

Öyle de bir adam da kendisi.

Şu an 30 yaşına gelmiş ,öncesinde;Avrupa'nın bütün dikkatlerinin üzerinde olduğu bir ligde 28 yaşına kadar farkedilmeden top oynamış birisini almak onu yeniden keşfetmeye çalışmak olur.

Tabata TSL için kaliteli bir oyuncu olabilir ama üst düzey maçlarda büyük bir takım forması altında oynamak çok farklıdır.Üstelik bu yaştan sonra yetenekleri gelişmez daha çok körelir.

Şöyle bir söz var ''gençler bilebilse ,yaşlılar yapabilse'' .Daha çok genç ve kariyerinde çıkış yakalamayı bekleyen Dos Santos gibi bir yetenek varken Sayın Kızıl'ı zengin etmek saçma olur olsa olsa Adnan Sezgin işi olur.

Öyle de bir adam da kendisi.

unutmayalım ki hagi 30 undan sonra hagi oldu.

bunu hep söylemek istemiştim.:cool:

govou'yu, owen'ı beğenmeyen adamlar tabata transferine nasıl bu kadar olumlu bakabiliyor anlamıyorum.

Eğer uygun bir maliyetle oacaksa alınmalı bence.İstikrarlı bir futbolcu ve can-ı gönülden oynuyor.

Ne Tabat'ası gece Lig tv ye canlı olarka bağlantı Kızıl böle bir görüşme filan söz konusu değil taraftarlara söz verdik biz satmıyoruz Tabatayı ayrıcada hiç bir takımdanda teklif gelmedi tamamen asparagas dedi yane

Ne Tabat'ası gece Lig tv ye canlı olarka bağlantı Kızıl böle bir görüşme filan söz konusu değil taraftarlara söz verdik biz satmıyoruz Tabatayı ayrıcada hiç bir takımdanda teklif gelmedi tamamen asparagas dedi yane

Bursa'da bas bas bağırıyordu Sercan ve Volkan satılık değil diye ama kim üç kuruş daha fazla verir diye onun hesabını yapıyorlar şimdi menejeri ile birlikte.Avrupanın nabzını yokluyorlar bunun için.Ayrıca TRT 3 te dinledim bu haberi flaş gelişme olarak.TRT nin GS muhaberi Hollanda kampından verdi bu haberi.

Bence de gelirse iyi olur..

Ancak Gaziantep'den aynı zamanda Murat Ceylan da alınmalı..

Satmayinda Tursusunu kurun bu anadolu takimlarinda iyice götü kalki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt