Taffarel Bruno Cortês'le Görüştü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taffarel Bruno Cortês'le Görüştü

Cevap: Taffarel Bruno Cortês'le Görüştü

bu adamı milan,chealse,napoli ve valencia izliyor, en son arjantin macında milli takıma cağrılmış ve cok iyi oynamış, free transfer değil ve bonservis bedeli 8 milyon euro civarı.. mevkisi solbek ama hucumcu solbek esasen orta sahadan solbeke devşirilmiş oyuncu..

izliyorlar ama almıyorlarsa demekki kendileri için yeterli görmüyorlar.

bu adamı milan,chealse,napoli ve valencia izliyor, en son arjantin macında milli takıma cağrılmış ve cok iyi oynamış, free transfer değil ve bonservis bedeli 8 milyon euro civarı.. mevkisi solbek ama hucumcu solbek esasen orta sahadan solbeke devşirilmiş oyuncu..

Tanımıyorum ama devre arası sözleşmesi bitiyor.Beleş gelecek Brezilya Milli takımı solbekine hayır demem

fena halde jo yu hatırlattı bana :) ama fena değil baltadan sonra evra etkisi yaratır

böyle adamlar kesinlikle alınmamalı.Bir macını izledim.İnsuayi beğenmedik bu ondan beter.Kalsın

Videolarda baya iyi görünüyor ama hiç duymamıştım bu adamı daha önce. Arjantine karşı oynattıklarına göre iyi olsa gerek...

Üst Alt