Tahmin Yarışması Yorum ve Analiz Bölümü - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahmin Yarışması Yorum ve Analiz Bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tahmin Yarışması Yorum ve Analiz Bölümü

32.hafta konusu uçmuş veri kaybı yüzünden.

31.haftayı da sezon sonu hesaplayacağım.34.hafta ile beraber.

32.hafta konusu uçmuş veri kaybı yüzünden.

31.haftayı da sezon sonu hesaplayacağım.34.hafta ile beraber.

Puanlamada yanlışlık var. 30. hafta puanlarının üstüne eklenmiş bu haftaki puanlar. 31 ve 32. haftada alınan puanlar nereye gitti

Son haftanın puanlamasından önceki puan farkı 11 idi. Şu anda 12 oldu. Eğer ki önümüzdeki hafta 12 puanlık açığı kapama durumun olursa birinciliğini veririz. Veri kaybı kötü oldu gerçekten.

Son haftanın puanlamasından önceki puan farkı 11 idi. Şu anda 12 oldu. Eğer ki önümüzdeki hafta 12 puanlık açığı kapama durumun olursa birinciliğini veririz. Veri kaybı kötü oldu gerçekten.

Yok 1.'lik hayal zaten bu saatten sonra da veri kaybı olduğunu bilmiyordum. Yanlışlıkla öyle hesaplandı sandım..

Gelecek yıl sonuçlar tek elden ve ayrı bir bilgisayar dosyasında tutulsun. İyi olmadı bu sene...

Benim de son 2 haftada aldığım 48 puanım gitti örneğin. :melek:

Gelecek yıl ben yaparım puanlamaları word dosyasında saklayıp garantiye alırım.Olur mu?

Bu yıl kuralları baştan koyalım.

Topic son maçın başlangıç saatine dek açık olsun. İsteyen birkaç maç kaçırmış olma pahasına tahmin yapabilsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt