Tahminleriniz - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5 dkya Adana Demir Bolu maçı başlayacak 3.5 üst öneririm. Demirsporun son 12 maçı kg oldu zaten bugün stoper yok takımda iki orta saha oyuncusu stoperde oynayacak ileri taraf zaten 1 gol kesin bulur

Adana Demir ust
Manisa kg
Manu 2.5 alt

mit-yesin-asla-vazgeçmem-tayyar-kaç-kilo.jpg

Celta 1'5 gol ust tek basina
Brondby maci 3,5 gol ust

Brondby hadi oglum...

Baa mı bakdun sen

Son düzenleme:
Ya tutarsa ya olursa diye bol risk iceren maclari degil banko maclari tercih edin katlayin.bu hafta sonu şöyle bir inceledim cok tatlı maçlar var.
Yüzde 99 ihtimalle tutacak maclar ;
R.madrid
Malaga
Ajax
Chealse
Yüzde 80 ihtimalli tutacak güzel oranlilar;
Arsenal
GSARAY
Beşiktaş

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eskisehir samsun maci mi vardi lan samsunspor gibi gicik futbol oynayan takim yoktur yatirir bak kuponu berabere falan kalir. Cins yani

Dün bütün banko maçlar patladı, şerefsiz iddaa ne zaman garanti oynasam benim haftayı buluyor patlayacak

Juventus 17 maçtur evinde kazanıyor ben oynayınca berabere bitiyor böyle vaziyetin tea

Rize Bursa: Rizenin kazanmaktan baska secenegi yok kazanamassa son 4 hafta formalite olur Rize kazanir

Samsun Giresun:Samsun evinde iyi oynuyor ikinci yaridan itibaren ligde kalma mucadelesi veriyor Giresun ise play off icin puan kaybina tahammulu yok golu 1 musabaka bekliyorum kg olur

Mersin -Goztepe:Goztepe kotu gidise bu hafta dur diyecektir Mersin kirilgan takim golu erken yediginde mac farka gidiyor genelde Goztepe kazanir.

Bjk-Fb :İki ebedi dostumuzun bu cetin musabakasinda bjkde atiba fenerde topal ve Sener yok sag bekte Ozan olacak buyuk ihtimal sıkıcı 1 mac olur alt secenegi ideal.

İtalya ligindeki maclar ise gollu gecer bugun:
Fiorentina kg
Genoa kg
Lazio kg

Üst Alt