Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası!

Cevap: Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası!

vz7o6u.png

n6w9aa.png

20b0l89.png

16kqtzb.png

kusura bakma ama ben istanbul diyorum sen ankara diyorsun. videodan izle sevgili renkdaşım.

o topun kaleye şut olarak gitmesi tamamen defasın pozisyon almasındaki hatadan kaynaklı. servet denen şahsın nasıl savunmayı katlettiğinin örneğidir. o bölgede semih olmuş olsa o sahte koşuyu yemeyecek bulunduğu bölgede kalacak ve simpson hiç o bölgelere bile girmeyecekti. muhtelemen solunda ki adama pas verecekti.

h

Bu takıma eskiden oldugu gibi imkansızı yapabilecek oyuncular lazım. Bu oyuncu Ujfalusi degil diyorum sen hala Servetten bahsediyorsun.

taiwo'yu alırsak yabancı hakkıız nasıl kullanacağız onu merak ediyoru.4-4-2 den vazgeçmek olmaz.Elmander'in yanında Sercan oynarsa tamam ama onu da pek sanmıyorum.

Fatih hoca dün Eboue'nin gideceginden bahsetti, yani defansif bir yabancı oyuncu opisyonunu acık bıraktı san ki. Muhtemelen bir solbek olur bu adam. Ama bu isim Taiwo olmayacak bence. Adam son macında iyi oynadı. Italya'nın baltası Antonini'den sonra Sabri ---> Eboue etkisi yarattı.

Dün Simpson'dan yedigi vücut çalımını yeterince idrak edebilseydin Songun neden 3 Ujfa ettigini de anlardın. Dün ki pozisyon aslında gelecek adına bulunmaz bir nimettir. Ujfalusinin yerden gelen kıvrak rakiplere karşı olan zaafı, ki bazıları her ne kadar kabul etmesede sonucta 30'unu aşmış bir oyuncu normaldir, gelecek sezon Galatasaray'ın CL'de ki hedeflerine tehdit olucak.

Sana Servet müstahak

ortaya fitne atmaktan başka bir şey değil senin ki

sağ bekte ve stoperde yabancı futbolcu oynatırken imparator sol beke yabancı transfer yapmaz diye düşünüyorum.

Üst Alt