Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim?

Cevap: Takımın en yeteneksiz futbolcusu kim?

Emre çolak bu saydıgımız arkadaslardan daha yetenekli evet ama sen bütün ikili mücadelelerde tüy gibi uçuyorsan ve 2 metre önündeki adama pas atamıyorsan sen yeteneksizsin..Yanında idman yaptıgın adamlardanda mı birşeyler kapmıyorsun? ve kendi röportajında söylüyor, bana bu sene çok şans verildi diye, daha ne istiyorsun, sonrada türklere yeterince şans verilmiyor derler..

yalnız liste ne uzunmuş.çok vahim bir tablo galatasaray için.transfer sarhoşluğuyla farkında değiliz sanırım

Emre Çolak yeteneksizden çok kendini geliştirmeyen ve güçlenemeyen bir futbolcu. Bence yeteneksiz daha çok Hakan Balta, Sabri, Amrabat, Umut tarzı oyuncular.

Hakan Balta. Ama yeteneğini en çok kullanmayan Amrabat.

Yetenek oynadigi mevkiye göre degisir,saf yetenege bakarsak Emre Colak Sabriden tabiki daha yetenekli,ama mevkiye göre bakarsak Sabrinin yetenekleri bir sagbek icin yeterli ama Emre Colak futbolcu filan degil,en azindan Galatgasaray futbolcusu degil.

Dany bu listeye nasil alinir inanilir gibi degil,bana göre Dany Türkiyenin acik ara en iyi stoperi,Avrupadada ilk 20ye girer,arada konsantrasyon hatasi yapiyor ama okadarda olacak.

Dany bu listeye nasil alinir inanilir gibi degil,bana göre Dany Türkiyenin acik ara en iyi stoperi,Avrupadada ilk 20ye girer,arada konsantrasyon hatasi yapiyor ama okadarda olacak.

Barış bey, adamın yaptıgı hatalar bır degıl ıkı degıl uc degılken nasıl avrupanın ılk 20 stoperı oluyor? semıhın sol tırnagı olsun yeter ılk yırmıye gırmesıne gerek yok...

Ambrabat yetenegini kullanamiyor,kendini göstermek icin asiri telas yapiyor,kendine güveni yok,zaman zaman Hasan Sas ta böyle dönemler gecirdi,Ambrabat oynadigi her macta beni sinir ediyor ama bu haliyle bile haraketlilik getiriyor,rakip beki cikartmiyor,ama Emre Colak resmen bir iskence.

Amrabat tam bir balon. Balonun bile çapı var ama hadi neyse.

Sabri yeteneksiz(zaten diyor ki benim adım hıdır elimden gelen budur)

Aydın Yılmaz 1 maç iyi 353423423423 maç kötü(Attığı goller hep mi kritik maçlara denk gelir)

Çağlar halı sahaya bile 2. listeden çağırırım

Ufuk nasıl bizde ve kendini nasıl geliştiremez anlamış değilim

S. Yıldırım bu ne abi ya. PES'te 0'dan oyuncu verseler bundan kötü olmaz.

Emre en yetenekli türk oyuncusu o yas kategorosinde. bunun tersine anlatan futbol konusmasin hic bir yerde lütfen.

2-3 sene sonra tam pismis olur . sneijder den cok ögrenir ve fizigide yerine gelir o zamana kadar. Ronaldinho bile 24 yasinda patlama yapmis bir oyuncu. neyse futbolu fm de oynaya bilen herkez kendisini türkiyede antrnör hoca olarak görüyor nedense. gercek hocalik ile fm arasinda daglar kadar fark var. fm de 10 sene üst üste sampion olan birisi gercek hayata amatör liginde bile basari olamaz !!! NET

Kombinem yok hayir,o maclarda takim olarak cok kötüydük zaten,neyse sezon bitsin,ozaman görecegiz.

Takım olarak kötü oynamak ayrı rezil oynamak ayrı bu arkadas rezıldı kötü degıl..O zaman begendıgınız bu adamı özellıkle bir izleyın derım.Özellıkle topsuz alanda izleyin, defans oyuncusu dedıgınız topsuz oyunu ve markajı bılmek zorunda.Bu arkadasda ikiside yok maalesef..Olsa zaten dedıgınız gıbı ılk 20de olur zaten..

Aydın Yılmaz. Kalenin önünden 2-3 metreden atamadığı goller silsilesine bakılması yeter.

Elmander gibi fizikli Kuytvari mücadeleci ancak yetenek yoksunu bi adam varken oyları neden Emre Çolak 'a verdiniz anlamadım Emre çok da kötü bit oyuncu değil.

Açık ara aydın

Bunca yıldır büyük bir kaç maçta attığı 1-2 golle şu takımda barınıyor

Kısa ve net

Şutt ve goll edilmelidir bu takımdan

Üst Alt