Talisca Çin'e Kiralandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca Çin'e Kiralandı!

Hullenin babasi var. Normal sartlarda bu herif satilsa besiktas 2 yillik odedigi parayi alacakti. 4 milyon euro.
Herifler 4un uzerine 4 daha koyar yeni taliscalari alir keriz mi zannettik portekizlileri.
Ek olarak besiktasin kulup kulup gezip taliscayi satin alip satma plani olduguda asikar. Sen misin piclik yapan diye picligin babasini gostermisler

Hullenin babasi var. Normal sartlarda bu herif satilsa besiktas 2 yillik odedigi parayi alacakti. 4 milyon euro.
Herifler 4un uzerine 4 daha koyar yeni taliscalari alir keriz mi zannettik portekizlileri.
O madde geçerli değildir yalnız kiralık ve satın alma Optionu bittikten sonra.

Öyle saçmalık olmaz herhalde.

Haha Tuna'nın dediği gibi 4 mio için katekulliye bak benficayı yürekten kutluyorum. Tinerciler ağlıyor şuan. ;D

TALISCA'NIN SÖZLEŞMESİNDE İLGİNÇ MADDE
Beşiktaş, Tasilca'yı 2 yıllık kiralarken Benfica Kulübü'ne kiralama bedeli olarak 2 milyon Euro ödenecek. Talisca'ya yıllık 1.5 milyon Euro ödenecek.

Portekizli oyuncunun satış bedeli 25 milyon Euro olurken sözleşmede bulunan madde bir madde ilginç...

Talisca'nın 25 milyon Euro fiyatının üstünde bir rakama satılması durumunda Benfica Kulübü, Beşiktaş'tan aldığı kiralama bedelini iade edecek.

Arkadaslar buna hulle denmez ki ? Cin uzerinden baska yere transfer olabilirdi (al-sat) seklinde , o zaman dediginiz olurdu

Baya baya 6 aylik kiralanmis , gidecek oynayacak yani

Hulle satis uzerinden olur

Katakulle oldugu asikar yahu kim 6 aylik kiralik futbolcu verir avrupada bir kulube yapsan kabul etmez futbolun pisligi çin kullanilmiş işte.
Satmışlar taliscayı besiktas babalara geldi. Transfer butcesine ekleyecekelerdi hayalleri yikildi forman cikar aglar sahurda

Fiko yu öpmüş herifler demek ki ha...
Çin i sevdim ben. Fiko çini soymak isteyen adamım isterken kendisi tecavüze uğradı

Ooo kendini uyanik sanan fikoyu 4 milyon marizlemişler!

Menemene talimlerdi. Simdi biberi cikarip malzemeden de calacakar desenize !

Üst Alt