Talisca PFDK'ya Sevk Edildi (1 Maç Men Cezası Aldı) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talisca PFDK'ya Sevk Edildi (1 Maç Men Cezası Aldı)

Ahmet Çakar‏ @ahmetcakar1 2 sa.2 saat önce
Daha fazla
PFDK nun sözde hukukçuları van persie ye 3 orta parmakçı talisca ya 1 maç ceza vererek yine talimatla iş yaptıklarını belgelediler.Yuh olsun

Başakşehir ve Beşiktaş'a karşı yapılanlara bakın bir de biz ve fenere.

2 büyüklerin bu kadar tokatlandığı sezon bulunmaz. Çünkü ikisinin de Başkanı yok.

Şu ceza Beşiktaş'ın net kollandığının belgesidir. Bunları gerçekte rakip görmediğimiz için fazla ses çıkartmıyoruz ama devir Beşiktaş'ın arayı kapatması için kollandığı devirdir.

Bizim gerizekalılar zaten itiraz etmez bu işe. Yapsa yapsa yinr ancak Aziz bişey yapar.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Karar oycoklugu ile alinmis. Size hep soyledigim bir sey vardir , zamaninda ua forumunda da bunun mucadelesini vermeye calistim

Bu karari verenler kimler afise edilmeli . Yani surekli demiroren, turgay demirel , harun gibi adamlari konusup duruyoruz

Bu karari alan pfdk uyelerini gundemde tutmak lazim cunku bu adamlarin kendine az saygisi , gorevlerine ahlakli bakisi olsa bu metni bu haliyle imzalamazlar

karara muhalif olanlar da olmus ama oy coklugu ile alinmis

bu karar bjk lehine ama bir iki haftadir da bjk nin rakibi basaksehire hem pfdk nin adam ayirt ederek verdigi cezalar hem de tahkimin bunlari daha da dusurmesi bir o kadar basaksehir lehineydi

adamlar gazeteci dovdu , saldiridan ceza aldilar , tahkim karsilikli bir eylemmis gibi kavga maddesine donusturup onun alt limitine indirdiler cezayi

bana kalirsa bu tff yonetiminin degil aslinda kurullarin iflasidir

tahkim ve disiplin kurullari tamamen emir kulu olmuslar

Karar oycoklugu ile alinmis. Size hep soyledigim bir sey vardir , zamaninda ua forumunda da bunun mucadelesini vermeye calistim

Bu karari verenler kimler afise edilmeli . Yani surekli demiroren, turgay demirel , harun gibi adamlari konusup duruyoruz

Bu karari alan pfdk uyelerini gundemde tutmak lazim cunku bu adamlarin kendine az saygisi , gorevlerine ahlakli bakisi olsa bu metni bu haliyle imzalamazlar

karara muhalif olanlar da olmus ama oy coklugu ile alinmis

bu karar bjk lehine ama bir iki haftadir da bjk nin rakibi basaksehire hem pfdk nin adam ayirt ederek verdigi cezalar hem de tahkimin bunlari daha da dusurmesi bir o kadar basaksehir lehineydi

adamlar gazeteci dovdu , saldiridan ceza aldilar , tahkim karsilikli bir eylemmis gibi kavga maddesine donusturup onun alt limitine indirdiler cezayi

bana kalirsa bu tff yonetiminin degil aslinda kurullarin iflasidir

tahkim ve disiplin kurullari tamamen emir kulu olmuslar
Bu kararlari alan beyni calisanlar icin belli zaten. Yonetim kurulu (federasyon) karari veriyor sonra da pfdk a iletiyor onlar da uyguluyor bu kadar basit. Az once Ridvan canli yayinda herkesin dusundugunu acik acik soyledi.

Verstuurd vanaf mijn Galaxy S8+ met Tapatalk

Üst Alt