Tamer İpekgül 'ün Y. Zelanda macerası - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tamer İpekgül 'ün Y. Zelanda macerası

Cevap: Tamer İpekgül 'e Zelanda 'da başarılar diliyoruz...

tamer kardeşim yeni zelanda nasıl bi yer bu arada cidden merak ediyorum:D,insanları falan nasıl kızları:D falan

Benim ablam ingiltere ye gidiyor bu yaz,2 aylık ingilizce eğitim için.2000 paund ücreti kalacak yer yiyecek falan herşey içinde.

6 Milyara falan denk geliyor TL ile ama İngiltere çok pahalı. Bir o kadar da orada harcar :) Uçak bileti ucuz bulunabilir aslında. Benim uçak bileti 3 Milyar :eek: :D

Kendine iyi bak.Yazın konuştuğumuz gibi dualarım seninle bunu unutma.

Eyvallah Burak. Saol :)

tamer kardeşim yeni zelanda nasıl bi yer bu arada cidden merak ediyorum:D,insanları falan nasıl kızları:D falan

Yeni Zelanda doğa şehri :) İnsanları sıcak kanlı ama Maoriler var birde onların bazıları çok arkadaşça yaklaşıyor bazıları da en güçlü benim, ülke benim modunda geziyor. Birde doğalarında var galiba bunların hepsi hayvan gibi kaslı oluyorlar :D Kızları ise Yeni Zelanda'nın yerli kızları seks manyağı :) Erkekleri de öyle. Bizim abaza dediğimiz erkek kısmının aynısını burada tüm ergenlerde görebilirsin. Kızları çok güzel değiller. Gelen çok turist var ama. :D

Kanada'ya başvurdum red yedim.. :mad: şimdi avustralyaya başvurmayı düşünüyorum. Orasıda olmadı Yeni Zelenda (Auckland)'ya başvurcam artık..

6 aylık macera bitti. 6 ay yaşadığım şehirden, arkadaşlarımdan ve herşeyden ayrılıp Türkiye'ye dönmek üzere Auckland'a geldim. Türkiye'ye göre Salı'yı Çarşamba'yı bağlayan gece yola çıkıcam. Çok sıkıldığım anlarda oldu, çok da şikayet ettim şehirin küçük olmasından. Çok değil 1 hafta önce dönmek istiyordum Türkiye'ye. Şimdi dönmek istemiyorum. En çok koyan da arkadaşlarını tekrar bir daha göremeyecek olman.

Elveda Yeni Zelanda..

6 ay aradan sonra Efes Pilsen içtim bugün. Kokusunu bile özlemişim :D

Auckland'da bir Türk restaurantında içtim. Avustralya'dan getirtiyorlarmış. Başıma da komik birşey geldi. Benimle Türkçe konuşan dükkan sahibi bayana Türkçe cevap veremedim :D

Kelimeleri toparlayıp kafamda bir cümle oluşturamadım, ingilizce anlaştık :)

Bugün çektiğim Auckland'dan bir kare..

35721_132006260160932_100000546767987_269258_2851802_n.jpg

Auckland - Singapur - Dubai - İstanbul - İzmir - Balıkesir..

Türkiye'ye dönüş yarın sabah başlıyor. Size göre bu gece yaklaşık 30 saatlik bir uçuşla Türkiye'ye gideceğim. Hakkınızı helal edin :)

Üst Alt