Tanju Çolak:Arda yıldız değil - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanju Çolak:Arda yıldız değil

Cevap: Tanju Çolak:Arda yıldız değil

ozaman robbende kakada yıldız degil. ne alaka sakatlanınca iyi furbolcu olunmuyoymuş. bu adam bildigim sadece bu sene uzun ara sakatlandı önceden böle bi uzun ara sakatlıgı yoktu..

ne sakatlığı?. ben orda sakatlıkla ilgili tek kelime etmişmiyim bir bak...

performans olarak istikrar ve süreklilik diyorum...

Arda son 1.5 senedir bir yıldız gibi oynamıyor. Önceden seyir zevki veren bir oyunu vardı. Kolay adam geçerdi, daha istekliydi falan ama artık oyunda pek gözükmüyor. Skora katkısı hala iyi bana sorarsanız.

ne sakatlığı?. Ben orda sakatlıkla ilgili tek kelime etmişmiyim bir bak...

Performans olarak istikrar ve süreklilik diyorum...

takimda İstİkrar varmikİ ardadan İstİkrar beklİyon. Arjantİn mİllİ takminda messİnİn ne sÜreklİgİ var. Barcelonadakİ gİbİ oynayabİlİyomu..

Arda ''Bana yıldız demeyin'' diyor siz daha neyi tartışıyorsunuz.Ayrıca oynamayan bir oyuncunun yenilgide eleştirilmesi yersiz.

Arda yıldızmı değilmi bilmem ama çok kötü bir profesyonel.Hatta profesyonel bile değil.Az kendine bak be kardeşim ,sürekli sakatlık.

Aynı laf Baroş içinde geçerli.Kendine iyi bakmayıp profesyonellik dışı yaşayan ve bu nedenle takımı en zor günlerinde eksik bırakan topçulara saygı duymam.Onlar formaya saygı göstermeyipte kendilerine iyi bakmadıkça.

Eski Galatasaray futbolcusuna hırsız diyin laf edin magazin gündeminden düşmeyen adamı yıldız yapın Tanju haklı burda.

Arda yıldızmı değilmi bilmem ama çok kötü bir profesyonel.Hatta profesyonel bile değil.Az kendine bak be kardeşim ,sürekli sakatlık.

Aynı laf Baroş içinde geçerli.Kendine iyi bakmayıp profesyonellik dışı yaşayan ve bu nedenle takımı en zor günlerinde eksik bırakan topçulara saygı duymam.Onlar formaya saygı göstermeyipte kendilerine iyi bakmadıkça.

İkisi de çok ağır sakatlıklar yaşadı. Arda sakatlandığında zaten bu sezon birşey beklemeyin demiştik. Baros'un durumu ise ayağında ki vida ile alakalı. Bütün yük adeleye biniyor ve adele çekiyor yada yırtılıyor.

ben arda'yı yenilgide eleştirmedim,sadece yıldız olmadığını söyledim.yetenekli mi yetenekli,ama yıldız değil.

yildiz nedİr bana bİ anlatsana bana gÖre gol atan attiran macin skorunu degsİtİren adama yildiz denİr. Bu adam gs da dadegİstİrdİ. Özellİkle mİllİ maclari İzle her macta ya golÜ ya asİstİ vardi bu cocugunu. Sana gÖre nedİr yildiz..

Yanİ en son elestİrİlcek adam arda burda. Sankİ yanindakİler dÜnya yildizi topculari birak dÜz oyuncu bİle degİller okadar vahİm durum:))

Üst Alt