Tanju Çolak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hıyar ağası fenere imza attığında Galatasaray taraftarı bunun taraftarlığını çoktan askıya aldı da haberi yok.Senden taraftar olsa ne olur olmasa ne olur.Ancak bizim üzerimizden prim yapmaya çalışırsın.

Bu onun bunun cocuğu Galatasaray kelimesini ağzına alması bile irite edici. şerefsizin önde gideni kaçakcı sahtekar hırsız ibne gelmiş Galatasaray'lılığını askıya almış. Ulan top yürü git fenerinin bahcesinde oyna.

lafa gelince sedat peker icraata gelince pamuk seker aaamın evladı seni

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Tanju Çolak: Galatasaraylılığım askıdaydı, ama artık askıdan aldık. Şu an da faal olarak Galatasaraylıyım.

:red:

Tanju Çolak: Galatasaraylılığım askıdaydı, ama artık askıdan aldık. Şu an da faal olarak Galatasaraylıyım.

:red:

kenan-sofuo%C4%9Flu-abart%C4%B1lm%C4%B1%C5%9F-balon-bir-sporcudur_936998.jpg

“Hülya Avşar, İstanbul’da kamp yaptığımız otele Tanju’yu ziyarete geldi. Sordum ‘Kimdir’ diye, Tanju’nun kız arkadaşı olduğunu söylediler. Yanına gidip, ‘Çayınızı lütfen hemen bitirin ve burayı terk edin’ dedim. Bir gün de Tanju’nun çantasında silah taşıdığını gördüm. Sordum ‘Bu ne?’ diye. ‘Mafya peşimde’ dedi. Bir daha silahla gelmemesini söyledim. Uyarımı da dikkate aldı.”
Sepp Piontek

...l

Üst Alt