Tanman: "Maxi Pereira'yı Galatasaray'a yakıştıramadım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tanman: "Maxi Pereira'yı Galatasaray'a yakıştıramadım"

786a2cc3abe9a6d3099859edf9825b29.jpg

Erken transfere ne gerek var, takımlarıyla kampdalar zaten

Diyen beyin fakiri değil mi bu?
Artık yönetici olmadığına göre biraz daha rahat konuşabiliriz bence

Vodafone 975N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim için efsane mefsane değil bu Allahın bıyıklı geri kafalı çapsızı.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Cüneyt Tanman cehennem oldu gitti artık onunla işimiz kalmadı da bu nedir abi? Adam söylüyor işte Hamza Hoca hiç sağ bek bakmayı düşünmemiş bile. Pereira'ya teklif bile yapmamışız yani. İlla koca sezon Sabri'nin kanadı otobana dönecek, biz hepimiz kahrolacağız ki hocanın aklı başına gelsin. Süper ya kulüp kulüp değil aile şirketi anasını satayım.

Aklı başına gelmez ki,ne kadar kötü oynarsa oynasın önemli değil Sabri.

Bu ekonomik durum açmazı varken, transferlerle ilgili kararara çok kesin yargılarla yaklaşmak hatadır. Hocamı istemedi, Tanman'mı istedi, Yönetimmi kabul etmedi. Hepsi afaki kalıyor. Fakat Cüneyt Tanman'da ki bir şey çok rahatsız edici. Yönetim kurulu üyesi olarak spor yazarlığı yapıp, takımı eleştirecek, kimsede istifamı isteyemez diyecek. (Mehmet Helvacı 2) Cüneyt Tanman sen Alzheimer'mi geçirdin. Zira onca yıl kaptanlığını yaptığın Galatasaray'ın G'sini tanımıyor gibisin. Tek kelime. Defol git.

Şu durum bile kulüpte bir sürü yapısal sorunlar olduğunu gösteriyor. Yönetim kurulu seçilmiş. Yönetim kurulunu oluşturan başkan, görevlendirmeler, hedefler, anlayışlar üzerine üyelerle görüşmemiş, mütabık kalmamış. Şu kulup böyle amatörlükte dahi nasıl başarılı oluyor hayret.
Merak etme bir tt iki arenada sinkaflı tezahürata bakar so ra kaçacak delik arar

t★p★t★p★

Kaç maçını izlemiş acaba? Pereira'dan iyi bek say desem 3 tane sayamaz ama yakıştıramamış.

Porto o zaman baya kötü takımmış ki Pereira gibi kötü beki almış.

"Devam eden yöneticiliğim ve yazarlığa dönüşümle ilgili bana kimse “İstifa et” demedi. Zaten denemez. Bu görevi Genel Kurul verdi. Başkanımız da her şeyi biliyor. Yüz yüze görüştük."

İstifa etmiyorsan gazetede bizi eleştirip asap bozma.Gerçi istifa ettikten sonra bile bizi eleştirmen etik dışı ama bunu bile yapmıyorsun.

Galatasaray taraftarının imtihanı maalesef tüm hızıyla devam ediyor. Umarım bu kahroluşun sonu ferahlık olacaktır.

Bunların defolup gittiği gün asıl bizim en büyük bayramımız.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu da degisik bir kufretme sekli tabiki. Ama sistemini begendim biraz daha gelistirirse olur

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bişeyler belli oldu artık. Hamza istemiyor arkadaşlar transfer. Benim anladığım budur. İlk giden de o olur.

Üst Alt