tansel tasanlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tansel tasanlar

Sıradan goygoycu bir taraftar bu kadar ciddiye alıp üzerine yorum yapmaya gerek yok. Programlarını beğeniyorum yalan yok bazı goygoyları da hoşuma gidiyor. Orada asıl Erinç Bilican var mesela asıl bilgileri onun aldığını düşünüyorum Gezmeyi Bilican videoları da güzel ayıca.

Forum içerisindeki bir yorumu sırf göt yalamak için dışarıya aktaran adi ve serefsizdir.. Üstelik adam kufretmemis hakaret etmemiş sıradan bir yorum yapmış .

Yusuf kara isimli arkadaş yukarıda benim tanselin hayranı olduğumu söylemiş.Yazayım ki soru işareti kalmasın.Kendisinin hayranı değilim ve ben aktarmadım.Oklar uzerime çekilebilir diye yazıyorum bunları.Zaten bu mevzuyu da saatler sonra gördum

Yusuf kara isimli arkadaş yukarıda benim tanselin hayranı olduğumu söylemiş.Yazayım ki soru işareti kalmasın.Kendisinin hayranı değilim ve ben aktarmadım.Oklar uzerime çekilebilir diye yazıyorum bunları.Zaten bu mevzuyu da saatler sonra gördum

Pmden resmen algı yapıyor umut bu açıklamayı yaptığın iyi oldu senden de şüphe etmemize sebep oldu .

Üst Alt