Taraftar, Mbaye Diagne'yi Eleştirdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar, Mbaye Diagne'yi Eleştirdi

Taraftarın hepsi forvetsiz kalacaz korkusuyla istedi ki sene başında adı geçtiğinde de kimsenin ölüp bittiğini hatırlamıyorum cagne için. Oynanan oyundan memnun olmasam da bu yönetimi aklamayacak. Taraftar 8 ay pato alan modeste istedi beceremediler son gün kazığını soktular. İnşallah ceza sahasına oyunu yıkarız da iş yapar yoksa böyle giderse 25 golü zor görecek bu arkadaş.

Taraftar köprünün başında tecavüz etse haklıdır sen galatasaraya gelmişsin burası kasımpaşa mı ne bu rahat tavırlar bide sakatlıktan sonra dönüyorum gibisinden artis artis paylaşım yapıyor.Bütün dengesizler bizde toplanmak zorunda mı arkdaş elalem rashad mohamed diye kimsenin bilmediği bir zenci getiriyor dün adam ne yırttı be kendini bedavaya almışlar galiba ama bizim 10 milyon verdiğimiz adam şaklabanlık yapıyor terim efendi de çıkmış maç sonrası diagne nin adaptasyonu uzun sürüyor gibi saçma bir açıklama yapıyor sanki adamı afrikada maymunların arasında bulup getirdik.
Reis döktürdü

Elestirilmeyi kesinlikle sonuna kadar hak ediyor ama sosyal medya hesabinda küfür yemesi falan cok sacma isler bunlar.

Böyle islerle ugrasan tipleri ciddiye almamak lazim.

Ayni hatayi daha önce de yapti taraftar

Ne yazik ki bizim insanimiz elestiri ile hakaret’in ayni oldugunu zannediyor

Bu eleştiri yapanlar neden Onyekuru ve Feghouli yi eleştirmiyor ?

Top taşıması gerekenler Onyekuru ve Feghouli. Beklerin de oyuna dahil olması gerekir. Onlarda eleştirilir.

İlk önce orta saha kanat oyuncuları ve beklere bakalım.

Bu oyuncular her şeyi yapar forvetin yine gol atamaz ise o zaman tek sorumlu Diagne yada Mitroglou olur.

Maalesef herif çöp... Bu kadar kötü beklemiyordum ben ama kesinlikle Adam olmaz bundan.
Kasımpaşanın ilk yarı ve şimdiki haline bakıyorumda Oceans Eleven tarzı bir soygun yapar gibi gagaladılar bize Diagneyi sanki....

Dün oynadığı sürede daha hareketliydi. Savunma arkasına koşullar denedi. Belhandaya güzel pas çıkardı. Linnes in ortayı gol yapsa eleştirmek yerine ovuluyordu. Beklemekten ve bu adamı kazanmaktan başka çaremiz yok. Sabır.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aklıma üst tura çıkabilmek için çok ihtimalin gerçekleşmesi gereken milli takım geldi.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rodrigues çöp müydü ?

Rodrigues Gomis uyumu bize şampiyonluğu getirmişti. Farklı oyuncularla buna benzer uyum yakalamalıyız.

Bu da eldeki oyuncularla pek mümkün görünmüyor. Özellikle Onyekuru ile mümkün değil.

Rodrigues çöptü lafi tabiiki bana ait degil. Burada ona çöp diyenlere ironiydi.

Ben katki saglayan adamlarin tutlmasindan yana olmusumdur. Cunku gordum.

Bu ulkenin anli sanli futbol yazarlari Kuzmanovski denen kocaelisporlu kazmayi bizim Falco Gotz den iyi libero demislerdi. Bizim adnan polat da Falco yu biraz zam istedi diye yollayip Kuzmanovski çapsızıni almisti. Sampiyon takim ertesi sene ligi sanirim 7. Sirada bitirmistik!!

Yine ayni sekilde Stumpfu 3 kurus zam istedi diye yollamistik. Sonra bin pisman olduk ama is isten gecti.

Sonra basrolde yone adnan polat vardi. Bu sefer hedef 200 nin $ zam isteyen Mondragonu yollamakti. Yolladi . Aykut ercetin ile Steau ya elenip CL ye giremeyip 15-16 milyon eurodan ve sampiyonluktan olduk! Ama adnanin vizyonu sayesinde cebimizde kaldi 200 bin dolar, varsin 16 milyon euro zarar edelim!!

Sonra Melo gitti, 2.5 yil sifir derbi galibiyeti, sifir sampiyonluk.

Sonra sneijder gitti, belhanda geldi.

Sonra Gomise zam vermedik , diagneyi aldik masallah rakipleri eziyoruz, ama 1 milyon vermedik haa belki 50 milyon eurodan olucaz ama olsun Gomise 1 extra vermedik ya onemli olan o!! kostasla diagneye 15 verdik hic problem yok!!!

Altin kural veya kıssa dan hisse: Bir adam sana katki sagliyorsa onunla uzlas, macera arama !!

Üst Alt