Taraftar Sorunları Tek Başlık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar Sorunları Tek Başlık

Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedim

Stada gidemedim GSBonus sağolsun.Ancak şuan boğazım ağrıyor sesim kısılmış bir vaziyette.Bağıracak taraftarı almaz isen böyle olur.Yeni stada geçtiğimizde bağıracak insanların bilet bulma şansıda çoğalacak.Tabi aristokratlarında bilet bulma şansı çoğalacak.

taraftar bu tür maçlarda gol bekler gol gelmeyince dakkalar ilerledikçe temponun düşmesi normal sanki karıköyde febeliler bizi boguyo onlarda gol attıktan sora gaza geliyo dün atsaydk bi gol gorun bakın yıkılcaktı tribunler . gerci fb nin cosmamasıda imkansız adamlar her maçta bize gol atıyor özellkle ilk 15 dakika

Eski meski...

Re re re ra ra ra!.. Golleri attık, şampiyon olduk!

vs...

Bunları hiç bir şeye değişmem...

Dün taraftarın bukadar kötü olmasının tek sebebi yönetimdir sen maç biletini 90 tl yaparsan karaborsanın önüne geçmeyip o 90 tl lik bilet dışarda 400tl olursa kusura bakmayın oraya bağıracak gençler değil paralı kodamanlar gider.Samiyende de oley çektirdiniz bunlarıda gördük ya hiç bir mağlubiyet bundan daha çok canımı acıtamaz.Ayrıca yeni açık diye bir tribün yok Galatasarayda yıllardır yoktu , hiçmi müdahale edilmez bi oluşum yapılmaz yeni açık için.Gelen 2-3 yıldız futbolcu gözümüzü çok boyadı arkadaşlar değerlerimizi tamamen unutmuşuz ne yazıkki dün bir derbiden çok daha fazlasını kaybettik.Galatasaray üzerinden kim rant sağlıyorsa bu bilet işinden(başta en büyük karaborsacı biletix olmak üzere) ölüsünü dirisini ...

Dün taraftarın bukadar kötü olmasının tek sebebi yönetimdir sen maç biletini 90 tl yaparsan karaborsanın önüne geçmeyip o 90 tl lik bilet dışarda 400tl olursa kusura bakmayın oraya bağıracak gençler değil paralı kodamanlar gider.Samiyende de oley çektirdiniz bunlarıda gördük ya hiç bir mağlubiyet bundan daha çok canımı acıtamaz.Ayrıca yeni açık diye bir tribün yok Galatasarayda yıllardır yoktu , hiçmi müdahale edilmez bi oluşum yapılmaz yeni açık için.Gelen 2-3 yıldız futbolcu gözümüzü çok boyadı arkadaşlar değerlerimizi tamamen unutmuşuz ne yazıkki dün bir derbiden çok daha fazlasını kaybettik.Galatasaray üzerinden kim rant sağlıyorsa bu bilet işinden(başta en büyük karaborsacı biletix olmak üzere) ölüsünü dirisini ...

bana bir söylesene baba bu kadar iletişim aracının olduğu bir çağda nası karaborsanın önüne geçebilirsin?

Ben gidip biletimi alırım, sonra onu 15636376 platformda en yüksek fiyata satabilirim... bunun önlemi yok...

nihayet adam gibi bir maç izledik. Çok iyi oldu

bence de.. verdiler gazı verdiler gazı maçtan önce yok alkış bilmemne...

centilmen fenerbahçe! futbolcusu sarı lacivert yazıyla Allah rahmet eylesin derken, yuhlamak istedim, numaralı tribün üzerime çöktü, birkaç kişiydik, yumruk yumruğa birbirmize girdik, bizim gibi 3 5 grup daha vardı onlar da girdi sağda solda... böyle birşey olamaz...

madem o kadar centilmensin, adam gibi başkanın kulübünün rengi olan sarı kırmızı yazıyla çıkarsın, senin centilmenliğin de diğer şeylerin kadar vasıfsız...

Son yarım saat kaleci ıslıklamak hiç yakışmadı. Hele de ortada kalecinin hatasından daha da kötü bi futbol varken.

bana bir söylesene baba bu kadar iletişim aracının olduğu bir çağda nası karaborsanın önüne geçebilirsin?

Ben gidip biletimi alırım, sonra onu 15636376 platformda en yüksek fiyata satabilirim... bunun önlemi yok...

Hocam mesele senin biletini alıp kaç paradan aldığın değil sen biletini doğal yollardan alırsan istediğin fiyattan satarsın mesele başkasının hakkını gaspetmek.Biletlerin satışa çıktığı sabah 6.30 da cevahir biletixin önündeydim önümde 25-30 kişi vardı saat 9.30 da 50 kişi oldular o 50 kişi ne azaldı ne arttı saat 11.30 a kadar.Koyarsın o gişenin önüne 2 güvenlik görevlisi bak bakalım oluyo mu böyle birşey.Ayrıca cevahir biletixden bilet almaya çalışan varsa bilir gişede saat 10.00 da satışa çıkması gerekn biletler 10.30 da satışa çıktı yok sistem arızalı yok bilmem ne uydurdular bişeyler.Eminyet görevlilerine de birşey söylemek istemiyorum neticede devletimizin memuru ama ne yazıkki nedendir bilinmez(!) onlarda işini yapmıyo.

Fener stadında da herkes çekirdek çıtlıyor doğru düzgün tezahuratları yok ama ...

İş bağırmakla olmuyor maalesef, bağırmak işin en kolay, keşke herşey 3-4 saat bağırmayla çözülse

gitgide fenere benzemeye başlıyoruz...hem taraftar profili hem de transfer politikası anlamında...bu arada leo sana küfürler biriktirdim açtım videonu da sabaha kadar küfrettim ama hala rahatlamadım ne bilim ayağın falan kırılsa belki biraz siinirimi alır:mad:

Hocam mesele senin biletini alıp kaç paradan aldığın değil sen biletini doğal yollardan alırsan istediğin fiyattan satarsın mesele başkasının hakkını gaspetmek.Biletlerin satışa çıktığı sabah 6.30 da cevahir biletixin önündeydim önümde 25-30 kişi vardı saat 9.30 da 50 kişi oldular o 50 kişi ne azaldı ne arttı saat 11.30 a kadar.Koyarsın o gişenin önüne 2 güvenlik görevlisi bak bakalım oluyo mu böyle birşey.Ayrıca cevahir biletixden bilet almaya çalışan varsa bilir gişede saat 10.00 da satışa çıkması gerekn biletler 10.30 da satışa çıktı yok sistem arızalı yok bilmem ne uydurdular bişeyler.Eminyet görevlilerine de birşey söylemek istemiyorum neticede devletimizin memuru ama ne yazıkki nedendir bilinmez(!) onlarda işini yapmıyo.

haklısın..

yok yok bence neden işlerini yapmadıklarını biliyoruz renkdaş ;)

çok iyi biliyoruz hem de..

Glatasaray taraftarına f5'i alkışlayıp leo yu yuhalamk sizce yakıştımı? Ne farkımız kaldı dün gece o dalga geçtiğimiz ezikler topluluğundan Galatasaray tirbünleri dün gece dibi görmüştür bundan daha aşağısı olamaz!!!

özellikle derbi maçlarında çekirdek çitlemekle meşgul arta kalan zamanda takımını destekleyen taraftardır.o ne ruhsuzluk arkadaş bir gün önce beşiktaş taraftarı maçı döndürürken bizimkiler ruh gibi.e sen 70 liralık bileti 400 den satarsan öyle taraftar gelir.hayatımda ilk defa hıncal uluç a katılıyorum maalesef bizim taraftarlar fener ve bjk nin 10 da 1 i olamazlar.

en son hangi maçı taraftar çevirmişti hatırlayanınız var mı

Taraftar profili değişiyor,artık bağırmaya niyetli taraftar gelmiyor stada diyeceğim.Kendi tezimi kendim çürüteceğim.Oyle bir taraftar ki Leo Franco'ya top geldiğinde stadı yıkacak gibi ıslık yapabiliyorken top Fenerbahçe'de iken izlemeyi tercih ediyor,çıt çıkarmıyor.Oyle bir taraftar ki top takımımızda iken değil rakipte iken "saldır Galaatasarayy" diye bağırası tutuyor.Yine öyle bir taraftar grubu ki bu -Atletico Madrid maçında da bu böyle idi,Fenerbahçe maçında da gene böyle oldu- gol yendiğinde küsüyor takımına.Bağımam ulen diyip trip atıyor adeta.Halbuki arkadaş takımın yenikken onu morallendirsene.Yok.

Sene başından beri toplantılar yapılıyor,yenilikler deneniyor.Olmadı.Bir eksik var nedir bilmiyorum.Taraftar gruplarının yapısını , yönetim biçimlerini de pek bilmem.Ama bildiğim şey sene başında Kapalı - Eski Açık arasında yapılan taraftar transferidir.Bir şeyler değişti bu sene başında ve durum bu haliyle can yakıyor.

Aslında ben futbol takımının galip gelmesini yada yenilgisini taraftara bağlamam.Takım yenebiliyorsa seyircisizde gayet yenebilir.Ancak ve ancak dün geceki durum ve bir çok maçta takım gol yedikten sonra oluşan ambians televizyondaki beni bile kötü şekilde etkiliyor ise sahadaki oyuncuyu hayli hayli etkiliyordur.

Orta saha derdimize transfer falan bir çözüm bulacağız da bu taraftar gruplarımız ne olucak onu bilemiyorum.Ayrıca ben Seyrantepe stadının da tam kapasite dolacağına,ekonomizi de düzlüğe direk çıkaracağına inanan bir bakış açısında değilim.

özellikle derbi maçlarında çekirdek çitlemekle meşgul arta kalan zamanda takımını destekleyen taraftardır.o ne ruhsuzluk arkadaş bir gün önce beşiktaş taraftarı maçı döndürürken bizimkiler ruh gibi.e sen 70 liarlık bileti 400 den satarsan öyle taraftar gelir.hayatımda ilk defa hıncal uluç a katılıyorum maalesef bizim atarftarlar fener ve bjk nin 10 1 i olamazlar.

en son hangi maçı taraftar çevirmişti hatırlayanınız var mı

Fener taraftarı ne alaka. Git gide onlara benziyoruz zaten. Bjk desen hadi anlarız.

olcagi buydu ,adnan polat yatsin kalksin dua etsin secim mactan sonra degildi yoksa bugün adnan öztürk baskandi

evet renkdaslar bizler git gide fenerlesiyoruz para ugruna

bakin para saadet getirmiyor

ultra aslan kapaliya gecsin

bunu sene basindan beri yaziyorum

bir cogunuz aslantepede durumlar düzelecegini saniyorsaniz aldanirsiniz

daha beter olacak tribünler rezzilik cekecegiz

eger ultraaslan kiyiya köseye atilirlarsa

dün maci izlerken yerin dibine girdim

ne futbolcular da ruh vardi ne de tribünlerde

sanki adnan polat ruhumuzu öldürmeye gelmis gibi

total rezzilik

artik birisi yumrugunu masaya vursun bu riykarda sölesinler bizim icin ne önemli ne önemsizdir

bizler skor taraftari degiliz ama sahada yüreyini koyan bir takim görmek isteriz

total degil bu futbolun adi,total korkaklik tir

Üst Alt