Taraftar Sorunları Tek Başlık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftar Sorunları Tek Başlık

Cevap: Bu kadar kötü bir taraftar ben hayatımda görmedim

istediğim kadar uzatırım senden mi izin alacağım arkadaş istediğimi yazarım beğenmiyorsan okuma. sen memnunsan eğer lafım yok sana devam et ne diyeyim ama benim gururuma dokunuyo orada dakikalarca kendi stadımda fnerlilerin bana küfretmesi size dokunmuyo herlade

Yav bize de dokunuyor,rüyalarımıza giriyor.Ne yapalım yani.Gidip futbolcularımı dövelim.Oynamadılar yenildik.Ne alakası var bunu tribünle yav.Ben tv başında yıkılım kaldım,daha yeni kendime geliyorum.O stad da ki insanlar ne yapsın?Fenerden gol yemişsin,takımın sahada rezilleri oynuyor,sesin nasıl çıksın.Onlarda insan,terminatör değil

istediğim kadar uzatırım senden mi izin alacağım arkadaş istediğimi yazarım beğenmiyorsan okuma. sen memnunsan eğer lafım yok sana devam et ne diyeyim ama benim gururuma dokunuyo orada dakikalarca kendi stadımda fnerlilerin bana küfretmesi size dokunmuyo herlade

Madem öyle sen benim yazıma niye direk balıklama atladın...

Bak arkadaşta aynı senin gibi rahatsız olmuş...

cevap verme hissiyatı duymuş...

Kendimiz yaparken iyi başkası yapınca beğenmiyorsan okuma...

Artık uzatmayacağım...

Bildiğini okumaya devam et...

Ama insanlarıda söylemleri yüzünden yargılama hor görme...;)

Sorsan adama bir kere maça gitmemiştir,yine sorsan adama forma almamıştır.Buraya gelip,milleti çileden çıkarıp stres atıyodur.

en iyi taraftar sizsiniz dimi burda kimseyi çileden çıkarmaya çalıştığım yok, en kral Galatasaraylıdan daha Galatasaraylıyım ben zamanı geldi üzerimdeki o forma için 8-9 tane adi adamdan dayak yedim ben o şerefsizlerin gelip bi de stadda bağırması koyuyo hele bi de sizin hala bunu bile savunmaya çalışmanız ayrı bi stres sebebi yazıklar olsun

Cevap: Taraftar Sorunları Tek Başlık

tribun kaç senedir kötü o konuda haklısın ama dünki olay bence farklıydı yani 5 6 fener maçına gittim amigolar neredeyse döve döve bağırttıyorlardı mecbursun yani neler gördüm o tribünde ( sıkıyorsa bağırma zaten o atmosferi gördükten sonra ister istemez bağırıyor insan o ayrı ) , gol attığımızda bile bir sessizlik oluyordu hadi diyelim samiyen kötü kokuyor tamam çok güzel de taraftar neden böyle gerçekten dün takımdan aynı çoşkuyu göremedikleri için diyecem de abi fener ana bacı küfrederken bi reaksiyon yap ıslıkla ya da küfret ya küfret en iyi yaptığımız şey onu bile yapamadık demeyim demeyim dedim de Özhan Başkan için mi bu kadar sessiz kalındı gibi bir soru zihnimi kemirip duruyor

Yav bize de dokunuyor,rüyalarımıza giriyor.Ne yapalım yani.Gidip futbolcularımı dövelim.Oynamadılar yenildik.Ne alakası var bunu tribünle yav.Ben tv başında yıkılım kaldım,daha yeni kendime geliyorum.O stad da ki insanlar ne yapsın?Fenerden gol yemişsin,takımın sahada rezilleri oynuyor,sesin nasıl çıksın.Onlarda insan,terminatör değil

bu ilk fener yenilgisi mi sanki ne olursa olsun oraya geldiysen destekleyeceksin maç 10 0 olsa da susmayacaksın

Fanatik VideoŞu videoyu izlermisin arkadaşım sonunu ozelıkle ızle sonra gel konus burda....

90 Milyona Bilet satarsan,Biletix le Karaborsacıları görmezden gelırsen,Bir eskı acık bıletı 600 700 mılyondan alıcı bulursa,Hayatında maca gıtmemiş;Tv kenarında sus pus elınde çerez maç izlemeye alışmış ZİHNİYET MAÇA GİDERSE(Opera izleyicisi)En kotu gunumuz bole olsun(Aslantepe)

Son olarak videodaki son konuşan herkezın alkısladıgı arkadasa da hak vermek lazım Son 5 dakka maç gıdıyo bıraz olsun topa basmazmı bır takımKoşmazmı....

Madem öyle sen benim yazıma niye direk balıklama atladın...

Bak arkadaşta aynı senin gibi rahatsız olmuş...

cevap verme hissiyatı duymuş...

Kendimiz yaparken iyi başkası yapınca beğenmiyorsan okuma...

Artık uzatmayacağım...

Bildiğini okumaya devam et...

Ama insanlarıda söylemleri yüzünden yargılama hor görme...;)

senin yazına balıklama dalma gibi bişi söz konusu değil fikirlerimi söledim nedir yani senin yazına cevap vermek mi gerdi bu kadar ben öyle düşünmüyorumdur aslında aynı şeyleri söledik sen rafet utku tayfası diyordun ben de diyorum ki zaten o abi bu reis şu başkan elbette lider olacak tribünde ama o lider denilen insanlar biraz erdemli olacak burada kimseye lafım yok stadlara barışı getiren adam sebahattin şirin ama onun dışında bi bakın bakalım kimler var nasıl tipler

senin yazına balıklama dalma gibi bişi söz konusu değil fikirlerimi söledim nedir yani senin yazına cevap vermek mi gerdi bu kadar ben öyle düşünmüyorumdur aslında aynı şeyleri söledik sen rafet utku tayfası diyordun ben de diyorum ki zaten o abi bu reis şu başkan elbette lider olacak tribünde ama o lider denilen insanlar biraz erdemli olacak burada kimseye lafım yok stadlara barışı getiren adam sebahattin şirin ama onun dışında bi bakın bakalım kimler var nasıl tipler

Bende zaten Sebahattin Abi için dedim o sözü...

Başkasına zaten demem ki...

Sevdiğimden kendime yakın hissettiğimden diyorum zaten...

Yoksa Her önüne gelene demem ki...

Büyüklerimiz olduğundan söylüyorum...

Tamam arkadaşım firekans ayarı olmuş şimdi tartışabiliriz...Sen tınercı gormemissin kanımca Ankaragücü maçına göturucem senı mısafırım olucaksın ordakı amıgolar gosterıcem onalrın yanında bızımkıler melek melek:)

"Derbi ölüm kalım meselesiydi"

Fenerbahçe'nin kaptanı Brezilyalı Alex de Souza, "Galatasaray maçı bizim için ölüm kalım meselesiydi, dik bir şekilde ha...

videonun üstünde gözüme bu çarptı bakın olay bu işte fazla konuşmaya gerek yok

Tamam arkadaşım firekans ayarı olmuş şimdi tartışabiliriz...Sen tınercı gormemissin kanımca Ankaragücü maçına göturucem senı mısafırım olucaksın ordakı amıgolar gosterıcem onalrın yanında bızımkıler melek melek:)

çinçinin serserileri sonrada konuşuruz tribünlerde neen olay çıkıyor diye

Ozaman şukret biraz haline yaa Çin çin yenıdoğan dıyosun.Türbün lideri dediğin tabı bıraz sert olucak hanı halk tabırıyle kabadayı yoksa kımse bagırmaz ınan bana:)

klüplerin üni ve liselilerden oluşan toplulukları var ultraslanın da var bir maç sadece onlardan oluşan taraftarlardan oluşsa da görsek neler olacak

rahatız usta sorun yok da akıllı olmamızı söleyen akıl hocaları var akıl verse diye bekliyorum abilerden çocuğuz ya biz aklımı yerine getirsin hele

Üst Alt