Taraftarların Galatasaraylılığının Ölçülmesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taraftarların Galatasaraylılığının Ölçülmesi

O tarz cümleleri doğru bulmuyorum zaten. Sadece fikir belirtenlere de tepki gösteriliyor ama forumda. Şahsen derdim onlarla..

Ben engelleme çabası göremiyorum. Bu tavrınız yanlış diyor Can. Haklı da yani. Kendisinin de hataları olabilir hepimizin var.

E haklı çıktınız diye, karamsar insanlara rağmen inandınız diye milletin sevincine karışma hakkı mı geliyor yani nedir? Hak var demesen de normal diyorsun anladığım kadarıyla? Ona bakarsan sezon içerisinde foruma hakim olan karamsar "zehirli" hava da psikolojik bir fenomen. Onun da sebepleri var. Bu bir şey kanıtlamaz ki..

Net bir engelleme cabasi var. Acikca soylemese de asil dusunce yapisi su: ben cogunlugun fikrine hep sariliyorum buna ragmen bazilari cikip olmayacak ithamlarda bulunuyor hatayi ben yapmadigima gore bu insanlarda bir sikinti var.

Dedim ya zaten, kimsenin sevincine karisma hakki dogmuyor. Sadece bu lafin edilmesinin bir sebebi var. Ben de ediyorum hatta bu lafi, insanlar sevinmesin diye degil bir burukluk hissetsin diye. Soylediklerinin bir agirligi ve sonucu oldugunun farkina varsinlar, sorumluluk alsinlar diye. Biri bana boyle bir laf etse hakli bulmazsam umursamam bile zaten.

Net bir engelleme cabasi var. Acikca soylemese de asil dusunce yapisi su: ben cogunlugun fikrine hep sariliyorum buna ragmen bazilari cikip olmayacak ithamlarda bulunuyor hatayi ben yapmadigima gore bu insanlarda bir sikinti var.

Dedim ya zaten, kimsenin sevincine karisma hakki dogmuyor. Sadece bu lafin edilmesinin bir sebebi var. Ben de ediyorum hatta bu lafi, insanlar sevinmesin diye degil bir burukluk hissetsin diye. Soylediklerinin bir agirligi ve sonucu oldugunun farkina varsinlar diye. Biri bana boyle bir laf etse hakli bulmazsam umursamam bile zaten.

Bence Can'ın düşünce yapısı o değil. Adamın ne düşündüğünü bilemeyiz tabi anca dayanaksız tahmin yürütürüz.

Niye burukluk hissetsin? Taraftar forumunda yazdığı olumsuz düşüncenin nasıl bir ağırlığı ve sonucu olmalı? Bu kadar ciddiye alacak, kafayı takacak ne var? Aradaki kripto tipler dışında herkes Galatasaray'ın iyiliğini istiyor. Kimisi haklı çıkar kimisi haksız nedir yani. Ben de sana Feg'in gollerine sevinme diyorum o zaman hadi bakalım..

Bence Can'ın düşünce yapısı o değil. Adamın ne düşündüğünü bilemeyiz tabi anca dayanaksız tahmin yürütürüz.

Niye burukluk hissetsin? Taraftar forumunda yazdığı olumsuz düşüncenin nasıl bir ağırlığı ve sonucu olmalı? Bu kadar ciddiye alacak, kafayı takacak ne var? Aradaki kripto tipler dışında herkes Galatasaray'ın iyiliğini istiyor. Kimisi haklı çıkar kimisi haksız nedir yani. Ben de sana Feg'in gollerine sevinme diyorum o zaman hadi bakalım..
Dogru simdilik niyet okuyuculuguna son vereyim ama sahsi kanaatim bu ve kolay kolay da degismeyecektir.

Burukluk hissetmesi gerekiyorsa hissetsin. Sen bana Feghouli'nin gollerine sevinme diyebilirsin, ama acikcasi bu benim hic umrumda olmaz sevinip sevinmeyecegimi de degistirmez, burukluk hissetmem yani.

Forumun onemsizligi konusunda sana katiliyorum anlayacagin. Ama iste bu arkadas icin forum o kadar muhim olacak ki buradaki tepkiye cok dolmus, artik dayanamamis, "kendisiyle didismis" ve neticede hissettigi zulum agir basinca konuyu acmaya karar vermis.

Zaten meselenin ozunde forumu bu kadar kafaya takmasi var. Kaldi ki burada forumda soylediginin forum disinda agirligi olmasindan degil, forumda soylediginin forum icinde sorumlulugunu almasindan bahsediyoruz.

Dogru simdilik niyet okuyuculuguna son vereyim ama sahsi kanaatim bu ve kolay kolay da degismeyecektir.

Burukluk hissetmesi gerekiyorsa hissetsin. Sen bana Feghouli'nin gollerine sevinme diyebilirsin, ama acikcasi bu benim hic umrumda olmaz sevinip sevinmeyecegimi de degistirmez, burukluk hissetmem yani.

Konu laf edilen kişinin burukluk hissedip hissetmemesi değil. Burukluk hissetsin diye yüklenilmesi. Sen kurdun bu cümleyi ve saçmalık yani..

Forumun onemsizligi konusunda sana katiliyorum anlayacagin. Ama iste bu arkadas icin forum o kadar muhim olacak ki buradaki tepkiye cok dolmus, artik dayanamamis, "kendisiyle didismis" ve neticede hissettigi zulum agir basinca konuyu acmaya karar vermis.

Zaten meselenin ozunde forumu bu kadar kafaya takmasi var. Kaldi ki burada forumda soylediginin forum disinda agirligi olmasindan degil, forumda soylediginin forum icinde sorumlulugunu almasindan bahsediyoruz.

Yav ne sorumluluğu hamz illa ki olumsuz yazanlardan haksız çıkanlar olacak bundan sonra hep olumlu mu yazalım yani sorumluluk almaktan kastın ne?

Konu laf edilen kişinin burukluk hissedip hissetmemesi değil. Burukluk hissetsin diye yüklenilmesi. Sen kurdun bu cümleyi ve saçmalık yani..

Yav ne sorumluluğu hamz illa ki olumsuz yazanlardan haksız çıkanlar olacak bundan sonra hep olumlu mu yazalım yani sorumluluk almaktan kastın ne?

Nasil yani anlamadim, mesela sence sen bana "Sen Feghouli'nin gollerine sevinme" deme hakkina sahip degil misin?

Olumlu yazandan da olumsuz yazandan da haksiz cikan olacaktir, her sene oluyor zaten. Sorumluluk almaktan kasit boyle bir durumla karsilasinca "Yanilmisim" demekte zorlanmamaktir.

Ilk olarak ortaya atılan spekülasyonlara cevap vermek adına söylemeliyim ki şahsen beni çok etkileyen bir durum değil bu, yani yukarıda bazılarının sandığı gibi kendim hedef alındığımı düşündüğüm falan yok genel olarak yazdım bunu. Forumda son dönemlerde çoğu kez denk geldiğim ve rahatsız edici bulduğum için açtım bu konuyu.

Burada bana yazanlara tek tek cevap verip kendimi aklamak veya bu konuyu sadece kendi üzerime çekmek kişiselleştirmek falan istemiyorum o yüzden tek bu yorumu yapıyorum bununla iligli.

sent via GSC

Ek olarak burada benim üzerimden bu kadar gereksiz ve alakasız analiz kasılmasına gerek yok. Konu ben değilim.

sent via GSC

Nasil yani anlamadim, mesela sence sen bana "Sen Feghouli'nin gollerine sevinme" deme hakkina sahip degil misin?

Olumlu yazandan da olumsuz yazandan da haksiz cikan olacaktir, her sene oluyor zaten. Sorumluluk almaktan kasit boyle bir durumla karsilasinca "Yanilmisim" demekte zorlanmamaktir.

Hakaret olmadığı sürece herkes her şeyi söyleme hakkına sahip. Ama bu söylenenlerin yanlış ya da saçma olmayacağı anlamına gelmiyor. Ben de o tarz bir tavrın saçma olduğunu söylüyorum.

Yanılmışım diyemiyorsa bir insan sıkıntı tabii ki. Buruk hissettirmekten kastın hatasını, yanıldığını kabul edemeyenlere yönelik bir şey ise çok da saçma değil açıkçası. Şampiyon olduk diye her olumsuz konuşan yanılmış olmuyor bu arada..

Hakaret olmadığı sürece herkes her şeyi söyleme hakkına sahip. Ama bu söylenenlerin yanlış ya da saçma olmayacağı anlamına gelmiyor. Ben de o tarz bir tavrın saçma olduğunu söylüyorum.

Yanılmışım diyemiyorsa bir insan sıkıntı tabii ki. Buruk hissettirmekten kastın hatasını, yanıldığını kabul edemeyenlere yönelik bir şey ise çok da saçma değil açıkçası. Şampiyon olduk diye her olumsuz konuşan yanılmış olmuyor bu arada..

Tabii bence de cogu durumlar disinda sacma. Ben de zaten aslinda sadece bir defa siz sevinmeyin dedim bu forumda, onu da hocaya sovenlere dedim ki daha agirini hak ettiklerini dusunuyorum. Yine de isteyen bunlari yazabilir yani.

Sampiyon olunca sampiyon olmayacagiz diyenler yanilmis oluyor sadece. Yoksa kotu oynayarak sampiyon oldugumuz, bu takimin en zayif sampiyonlardan biri oldugu gercek.

Kaldi ki senin de soyledigin gibi hakli veya haksiz cikmak cok da muhim seyler degil kisinin kendisi buna asiri derecede onem vermiyorsa.

Mesela bu basligi acmadan once yazdigim ve seni rahatsiz etmis bir post gormek isterim sahsen

Belki neyi yanlis yaptigimi bilirsem degistirme sansim da olur
Mesela aylar önce "Sinan, Eren, Selçuk dan ikisiyle kesin uzatırız" diye yaptığım bir yorumum üzerimden geçenlerde benim hakkımda bu gerçekleşmeyecek diye üzülüyordur minvalinde yorum yapıp algı kasman.

Şimdi arayıp bulamam bunu ama yazdığın şeyi biliyorsundur herhalde. Ama nasıl olsa buna da hazır bir cevabın vardır şimdi.

sent via GSC

Kardeş ben senin hocayı eleştirirken hiç saygısızca eleştirdiğini görmedim.Herkes eleştirilir.Hatta hocayı sevmiyedebilirsin bu herkesin en doğal hakkıdır.Kimse kimsenin Galatasaraylılığını ölçemez.Fakat burada hocayı seviyesizçe laflar kullanarak küçük düşürmek isteyenler mevcut.Onlar şuan 3 5 ay mağaralarına çekildi en küçük bir sendeleme anımızda yine gelecekler.Utanmaları yok çünkü bunların.Her seferindede imparator kafalarına vuruyor ya en çokda buna seviniyorum.

Mesela aylar önce "Sinan, Eren, Selçuk dan ikisiyle kesin uzatırız" diye yaptığım bir yorumum üzerimden geçenlerde benim hakkımda bu gerçekleşmeyecek diye üzülüyordur minvalinde yorum yapıp algı kasman.

Şimdi arayıp bulamam bunu ama yazdığın şeyi biliyorsundur herhalde. Ama nasıl olsa buna da hazır bir cevabın vardır şimdi.

sent via GSC

Net hatirlamiyorum biraz aradim ama bulamadim. Kesinlesen bir sey yok gerci ama uzulmuyorsundur umarim

Üst Alt