Tarayıcılarda Donma - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarayıcılarda Donma

benim tüm tarayıcılarım donuyor sebebini bilmiyorum, çok araştırdım her şeyi yaptım düzeltemedim, var mı yaşayan böyle 1 problem yardım edecek 1 babayiğit
Birader boyle tarayici donuyor ile olmaz bu is.

Bilgisayarda hangi parcalar var > HDD ? SSD ? RAM ? CPU ? GPU ?
Kullandigin tarayicida kac sayfa ayni anda izliyorsun?
Operating system Windows 7? 8 ? 10 ?

Boyle boyle hepsi lazim boyle uzaktan yardimci olacaksak.

Ayrica belirtigin 4GB ram baya bir yetersiz olabilir. Eger tarayicida soyle 10 sayfa aciyorsan ve bu sayfalarda bilmem filim bilemem muzik ayni anda acik ise...

Baska programlar acikmi ?
yani boyle forumda kolay kolay cozulecek bir is degil.

Ayrica hic mavi erkan ciktimi BSOD ??
Diger yandan Task Manager deki verileren nasil ? Screenshot ekliyebilirsen belki yardimci olabiliriz.
Tarrayicida plug-ins var mi ? kactane ? Hangileri ??
Windows 10 okudum az once... updates installed?
HDD/SSD de nekadar bos mb/gb var ?
Kahretsin Turkcem kurtarmiyor tek bildigim en buyuk Galatasaray onu da dogru yazamiyorum. klavyenin....

Herkes donma yaziyor ama sanirim sorunu donma degil, sadece girdigi bilgiler geriden geliyor yani donanim kaldirmiyor gibi.

Windows sorunu değil ise vm/virtuell Box ile Windows yükleyip
aynı sorunlar mevcut mu test edilebilir aslında. Sorun devam ederse virtuellde kurduğun Windows da sorun Hardware tarafında olduğunu öğrenmiş olursun.

Sorun orada yok ise Windows ile sorunun mevcut.

Birader boyle tarayici donuyor ile olmaz bu is.

Bilgisayarda hangi parcalar var > HDD ? SSD ? RAM ? CPU ? GPU ?
Kullandigin tarayicida kac sayfa ayni anda izliyorsun?
Operating system Windows 7? 8 ? 10 ?

Boyle boyle hepsi lazim boyle uzaktan yardimci olacaksak.

Ayrica belirtigin 4GB ram baya bir yetersiz olabilir. Eger tarayicida soyle 10 sayfa aciyorsan ve bu sayfalarda bilmem filim bilemem muzik ayni anda acik ise...

Baska programlar acikmi ?
yani boyle forumda kolay kolay cozulecek bir is degil.

Ayrica hic mavi erkan ciktimi BSOD ??
Diger yandan Task Manager deki verileren nasil ? Screenshot ekliyebilirsen belki yardimci olabiliriz.
Tarrayicida plug-ins var mi ? kactane ? Hangileri ??
Windows 10 okudum az once... updates installed?
HDD/SSD de nekadar bos mb/gb var ?
Kahretsin Turkcem kurtarmiyor tek bildigim en buyuk Galatasaray onu da dogru yazamiyorum. klavyenin....

2 sekme açık, pclik bir durum yok, eskiden böyle değildi son 1-2 haftadır var. donanımları çok bilmiyorum ama 4 gb kadar ekran kartı olması lazım. ram 8di biri yandı kaldı 4 :D

hdd de yeterli alanım var. zaten tarayıcının donması bir süre içerisinde meydana gelen vaka. daha sonra düzeliyor sonra başka zaman tekrar başlayabiliyor. windows 10 güncel

45789

45790

2 sekme açık, pclik bir durum yok, eskiden böyle değildi son 1-2 haftadır var. donanımları çok bilmiyorum ama 4 gb kadar ekran kartı olması lazım. ram 8di biri yandı kaldı 4 :D

hdd de yeterli alanım var. zaten tarayıcının donması bir süre içerisinde meydana gelen vaka. daha sonra düzeliyor sonra başka zaman tekrar başlayabiliyor. windows 10 güncel

Ekli dosyayı görüntüle 45789

Ekli dosyayı görüntüle 45790
Yalniz biri yandi kaldi dört diyorsun ama burada 8 görünüyor?
Ayrica islemcide su yükselmeyi hangi islem yapiyor o an ona bakman lazim.
Islemler bölümünde, islemcinin sekmesine tikladigin zaman en fazla kullanan islemden baslayarak siraliyor.
Su an mesela RAM tikli ve en fazla RAM kullanan islemden baslayarak siraliyor.

Yalniz biri yandi kaldi dört diyorsun ama burada 8 görünüyor?
Ayrica islemcide su yükselmeyi hangi islem yapiyor o an ona bakman lazim.
Islemler bölümünde, islemcinin sekmesine tikladigin zaman en fazla kullanan islemden baslayarak siraliyor.
Su an mesela RAM tikli ve en fazla RAM kullanan islemden baslayarak siraliyor.
allah allah demek ki bizimkiler bi ara tamamlamış geri, ben de senden öğrendim tekrar 8'e yükseltildiğini :D

allah allah demek ki bizimkiler bi ara tamamlamış geri, ben de senden öğrendim tekrar 8'e yükseltildiğini :D
Ulan :asd:
Sekiz oldugu icin RAM ile ilgili bir sorun olmamali.
Dedigim gibi islemcinin o yükselisi dikkatimi cekti ve i3 cok da kuvvetli bir islemci degil.
Üstelik bayagi da eski bir jenerasyon islemci, genclere sans vermen lazim.
O tür yükselisler senin yazdigim yazilar geriden geliyor tanimlamani aciklayabilir.

Ulan :asd:
Sekiz oldugu icin RAM ile ilgili bir sorun olmamali.
Dedigim gibi islemcinin o yükselisi dikkatimi cekti ve i3 cok da kuvvetli bir islemci degil.
O tür yükselisler senin yazdigim yazilar geriden geliyor tanimlamani aciklayabilir.
işlemci biraz dandik kalıyor evet, ama daha önceden yoktu sorun. şuan düzelmiş gibi çünkü malware ile taradım 20 tane trojan falan buldu onları sildirdim. Virüssel bir şeye benziyor daha çok. biraderim sabahtan akşama kadar gta5 oynuyor. işlemci bu kadar basit bir şey için sıkıntı çıkarmaz bence başka bir virüs vs zorlamadığı sürece.

bir de benim disk hep %100. bundan önceki diskte de böyle bir sorun vardı ram ile beraber yanmıştı hdd

işlemci biraz dandik kalıyor evet, ama daha önceden yoktu sorun. şuan düzelmiş gibi çünkü malware ile taradım 20 tane trojan falan buldu onları sildirdim. Virüssel bir şeye benziyor daha çok. biraderim sabahtan akşama kadar gta5 oynuyor. işlemci bu kadar basit bir şey için sıkıntı çıkarmaz bence başka bir virüs vs zorlamadığı sürece.

bir de benim disk hep %100. bundan önceki diskte de böyle bir sorun vardı ram ile beraber yanmıştı hdd
Diske dikkat etmedim, asil sorunun kaynagi o gibi duruyor.

Ha ayrica demek virüs, sen anladin onu.

Üst Alt