Tarihi açılış D-Smart'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tarihi açılış D-Smart'da

Cevap: Tarihi açılış D Smart'ta

Tüm Galatasaraylılara hitap etmesi gereken bir açılış. Ama sadece D-Smart sahipleri izleyebilecek. Aferin yönetim, taraftar hala arkanda olacaktır, emin olabilirsin (!)

Maçın yayın hakkını satıp o 3 kuruşla kar ettiğini sanan bir yönetim. Göster işte açık kanaldan bütün Türkiye 'ye. 100 yılda 1 olan bir maçın da içine etmek için her haltı sıcağıyla yer bunlar.

yönetim bari bu taraftara bir iyilik yap açık kanalda verin şu maça taraftarı her geçen gün kahrediyorsunuz açılış maçında bile kahrediyorsunuz lanet olsun sizin gibi yönetime sezginide al git

Bari şu maçı açık kanalda yayınlayın. Tarihi bir maçı ülkenin yarısından fazlasına izlettirmemek büyük saygısızlık.Müşteri değil taraftarız.

Olamaz böyle birsey ya aylardir bekledigimiz seyi izleyemeyecegiz dogru dürüst. Topluca Mail falan atalim kulübe birseyler yapalim :eek:

ben bu yönetime ana avrat sövmekten bıktım ama onlar sövülmekten bıkmadı hala

Lan bende D-Smart var ama o kanal şifreli, HD Box var eskiden o kanalın şifresini kırıyordu, 1-2 haftadır D-Smart kanallarının şifresini kıramıyor,sorun var :eek: Hay sizin yapacak olduğunuz işin içine ben ........... :mad:

yönetimden yine süper bir hamle.niye kendi kanalından yayınlıyacakmış ki şifreli kanal varken demi?

Üst Alt