# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 221 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

*kalca kutle kullanimin da basarisiz olmasi ~ ( DM de olmazsa olmaz denklem, ister hibrid dm ister klasik ) ~
*rakip presini saliselik sezgisel bazda uyanamamasi ~ ( top ayagindayken tempo ayarlayacak oyun vizyonu eksikligi) ~
*topsuz oyunda kendini gosterirken topun siddetini hissedemeden veya saglamasini yapamamasi dolayli top kalecimiz den veya stoper , kanat beklerden *kendisinin oldugu liberomsu merkeze pasi geldiginde/aldiginda < = >
rakip on alan oyuncular sok presle topla kendisinin arasina girip kontra yememize akabinde gol yememize ve daha bir kac onemli stratejik kritik bireysel & bolgesel hatalari < = >
geldigi ilk sezondan bugune notlar alirken artilari disinda *bu belirttigim onemli eksikliklerini donem donem nacizane vurgulamistim. fundamental baglamda zaten yeterli gormuyorum ozellikle devsirme baglamda bu bolgede oynamasi dolayli.

bunlar salt bu mac ozelinde nacizane gozlemim degil . ustte de vurguladigim gibi geldigi ilk sezondan bugune.
bugun de oynadigi dakikalar da ustte belirttigim kimi stratejik ve kritik bireysel bolgesel hatalar yapmasi bizim seviyemizde takimla icin bayaga hasar yapar kisa ve uzun vade de.

*kalirsa da rotasyon olur , onde oldugumuz maclarda sonradan oyuna girip ortayi coklama adina.
*ilk maclarindan beri nacizane vurgulamistim. ilk 11 oyuncumuz olamaz, onemli eksikleri ve yetersizliklerinden dolayli.

Bitmis maalesef. Gorunen o. Oysa ben yedek olmasi ve uzerindeki baskinin azalmasiyla yeniden faydali olabilecegini saniyordum. Berkan faydali olabilecegini gosterdi, ama Taylan'dan bir beklentim yok artik

Haluk Yürekli orta saha transferleri olunca gönderileceğini söylüyor.

Olması gereken de o. Bu heriften bize fayda gelmez bu saatten sonra. 1 senedir zarar geliyor zaten.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İki sezon önce çok iyi şeyler konuşuyorduk hakkında ama gerçekten de ne yaptıysa kendi eliyle yaptı

Antrenmanlar da iyi çalışmadığı kendini yeterince takıma vermediği çok bariz yazık ediyor kendine yerli oyuncularımıza sahip çıkarım çıkmalıyız da ama taylanın durumu umutsuz vaka bir nevi

Herkes için en güzeli takımdan gitmesi ve kendine yeni bir sayfa açması olacak

Üst Alt