Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tebrikler, Şikayetler, Öneriler | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tebrikler, Şikayetler, Öneriler

Yemeselermiş:D

Aslında ben uyarmışdım..Arkadaşlar fb maçı var.Bir Ankaragücü maçı için ceza yemeyin..Cuma günü pişman olursunuz demişdim..:D

Kuslar elensin ya. Herkesin bildigi forumdaki insanlar var. Hepsi bir anlik sinirle belki kufur ettiler hakaret ettiler niye ceza aldilar bilmiyorumda. Sonucta onlar da Galatasarayli ve bugunde hepsi birseyler yazmak isteyebilir. Bilmiyorum siz bilirsiniz de kuslar haric bizim taraftarlarimiza ceza kalkabilir.

Bi kaç tane Polat alemdar tarzı gider yapan arkadaşlar vardı:asd:Onlar hariç bence de af gelmesini destekliyorum.

edit:ya da gelmesin niye geliyo ki arkadaş bize af mı vardı.Çektik cezayı 1 hafta.Af falan gelmesin adam akıllı dursalardı kaşınmışlar:asd:

Aksi sonuçta aynı kişilerin gene aynı şeyleri yapmayacağı ne malum.Üyelik alımı da kapatılmıştır umarım.

Bir kere af kararı çıktı ne kadar sorun yaratan adam varsa hepsi doluştu gene.Zırt pırt afmı olur arkadaş yeter :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt